Okunma Sayısı: 45
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Windows 10'a Üst Düzey Performans Modu Geliyor


Windows 10'a Üst Düzey Performans Modu Geliyor

3D modeller oluştururken ya da yorucu programlar çalıştırırken , PC performansınızın mümkün olduğunca hızlı olmasını istiyorsunuz. Eğer Microsoft'un Windows 10 Pro for Workstations versiyonunu kullanıyorsanız, yeni Üst Düzey Performans modu içeren bir Windows 10 önizleme yapısı geldiğinde bu özelliğe sahip olabilirsiniz.

Adından da anlaşılacağı üzere, Yüksek Performans modundan memnun olmayan kullanıcılar için bir adım olarak görülüyor, "mikro gecikmeleri" bile ortadan kaldırmak ve hızı yükseltmek için güç yönetimini maksimuma çıkarıyor. Bu durum tamamen özelleştirilebilir olarak ayarlanmış.Üst Düzey Performans sürümü şu an için dizüstü bilgisayarlar veya tabletler mevcut değil, ancak Microsoft bu sürümü en kısa sürece tüm Windows kullanan cihazlara getirmek için geliştirmeler yaptığını açıkladı.

Masaüstü ve dizüstü kullanan insanlar için de bazı eklentiler var. Microsoft, Samsung gibi, daha tanıdık emojilere doğru ilerliyor . Aynı zamanda bu emojileri daha çok dilde aramanıza ve Uluslararası Windows Platform uygulamaları için dosya sistemi erişimi üzerinde daha fazla kontrol sağlamanıza yardımcı olacak.

Bu önizleme versiyonunun, iş istasyonu sahiplerinin, mevcut sisteminin çıkabileceği en üst noktayı görmeleri için tasarlanmış olduğunun önemle altı çiziliyor.


Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!