Okunma Sayısı: 170
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Darkness 2 Kısa Süreliğine Ücretsiz!


Darkness 2 Kısa Süreliğine Ücretsiz!
Oyun severlerin dostu Humble Bundle yine güzel bir oyun ile karşımızda. Geçtiğimiz günlerde haberini de yaptığımız F1 2015'den sonra ücretsiz bir oyunu daha ücretsiz dağıtıyor. Halihazırda Steam üzerinden 49 TL'ye satılan Darkness 2, Humble Bundle aracılığıyla ücretsiz.  

Darkness 2 Ücretsiz Nasıl Alınır?

Öncelikle bu linkten Darkness 2 Humble Bundle sayfasına giriyoruz. Eğer üyeysek "Log In" kısmından giriş yapıyoruz, üye değilseniz "Sign Up" kısmından üye olabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra "Add to Cart" seçeneğine tıklayarak oyunu sepetimize ekliyoruz. Daha sonra sırasıyla "Checkout" ve "Get it for Free" bölümlerine tıklıyoruz. İşlemlerden sonra kayıtlı olduğunuz mail adresinize oyunun keyini alacağınız bir link gönderiliyor.

Steam Kodunu Aktifleştirme

Steam üzerinden oyunu aktifeştirmek için yapacaklarınız da oldukça basit. Önce Steam'den "Kütüphane" bölümüne geliyoruz. Ardından sol alt köşeden "Oyun Ekle" kısmına tıklıyoruz. Açılan kutudan "Steam'de Ürün Etkinleştir" seçeneğini çekerek oyun etkinleştirme ekranına ulaşmış oluyoruz. Yönergeleri takip edip oyun kodumuzu girdikten sonra oyun kütüphanenize ekleniyor.    

Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!