Okunma Sayısı: 168
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

God of War Oyunundan Beklentilerimiz


God of War Oyunundan Beklentilerimiz
Hiç bitmeyen aksiyon, sürükleyici hikâye; 2005 yılında başlayan serinin 7. oyunu olacak God of War 20 Nisan 2018 tarihinde Playstation 4 için yayınlanacak. Biz de oyun severlerin merakla beklediği bu oyundan beklentilerimizin neler olduğunu açıkladık.

Karakter Yapısı

Serinin önceki oyunlarında öfkesini net bir şekilde görebildiğimiz Kratos serinin yeni oyununda biraz daha sakin (kısmen) bir baba olarak karşımıza çıkıyor.

Yeni Oyun Stili

Hem karakterimizi yönettiğimiz kamera açısı, hem hikaye anlatımı olarak yeni oyunda birçok değişiklik bekliyoruz. Yeni oyunda daha fazla RPG (Rol Yapma Oyunu) havası, upgrade sistemi (eşya yükseltme)  ve loot (ganimet) mekaniklerinin oyuna başka bir hava ve oynanış kalitesi katacağına şüphe yok.

Grafiksel Gelişmeler

Teknoloji ve bilgisayar teknolojilerinin ilerlemesi ile birlikte oyun grafikleri de gelişmeye başladı. Yeni oyunla birlikte grafik alanında büyük ilerleme bekliyoruz. Yeni oyunların hikayeden çok grafik odaklı çıktığını düşünürsek God of War hikaye kısmını bir adım daha geriye çekip grafik odaklı düşünecektir.

Birbirinden Güçlü Yetenek ve Silahlar

Tüm seri boyunca Kratos sayısız silah ve güç kullandı. Bu silahların arasında hançerden kılıca, baltadan yumruğa kadar her şey var. Yeni oyunda da bu silahlara daha güçlülerini eklenmesini umuyoruz.

Boss Savaşları

Serinin ilk oyunundan beri Kratos ile sayısız canavar,insan ve tanrı katlettik. Bu oyunda da birbirinden epik bir çok bölüm sonu canavarı bekliyoruz.  

Harika Müzikler

Serinin her oyununda birbirinden kaliteli ve oyunun içine çeken müzikler karşımıza çıktı. Serinin yeni oyununda da aynı atmosferi yaratacak müziklerle karşılaşacağımıza hiç şüphemiz yok. https://www.youtube.com/watch?v=EytSP67tg_0      

Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!