Okunma Sayısı: 64
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

FIFA 18’e Dünya Kupası Modu Geliyor!


FIFA 18’e Dünya Kupası Modu Geliyor!
EA Sports, FIFA 18'e Dünya Kupası ile ilgili içerik güncellemesinin geleceğini açıkladı. FIFA World Cup Russia güncellemesi, 29 Mayıs tarihinde PS4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC'de ücretsiz olarak indirilebilecek.

FIFA tutkunları bu yeni güncellemeyle birlikte kendi dünya karmasını kurabilecek veya favorisi olan ülkeyle turnuvada ilerleyebilecek. 32 lisanslı ülkenin bulunduğu Dünya Kupası’nda, ABD, İtalya, Hollanda ve Şili gibi turnuvaya katılamayan takımlar da özel turnuvalarda kullanılabilecek.

Güncellemeyle gelecek olan FIFA World Cup Santra modunda, dünya kupası dahilindeki takımlar, oyuncular, formalar ve stadyumlarla offline maç yapılabilecek. Ayrıca, FIFA’nın en popüler modu olan Ultimate Team’de turnuva tarihinin en ikonik futbolcularından bazıları yer alacak. Oyuncular, 32 ülkenin yıldızları ve bu ikonik futbolcularla hayalindeki dünya karmasını kurabilecek.

Güncellemede yer alacak dinamik ögeler, maçlarda fark yaratan oyunculara göre yükseltilmiş istatistiklere sahip olacak. Dünya kupası içeriğinde Rusya’daki 12 resmi stadyum da oyuna renk katacak.Kaynak: 1 


Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!