Okunma Sayısı: 51
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

51 TL'ye Destiny 2'ye ve Fazlasına Sahip Olmak İster Misiniz?


51 TL'ye Destiny 2'ye ve Fazlasına Sahip Olmak İster Misiniz?
(Not: Bu yazıyı hazırladığımızda güncel dolar kuru 1$=4.22 TL olmasından ötürü oyunumuz da 12$=50,75 TL fiyat etiketine sahipti fakat gerek değişken dolar kuru gerekse ödeme işlemi esnasında herhangi bir sorun yaşamamanız için 51 liraya yuvarladık.)

Mayıs ayına giriş yapmamızla birlikte oyuncuların gözdesi, hem ucuz oyun satın alabildiğiniz hem de hayır kurumlarına bağış yapabildiğiniz site Humble Bundle'ın aylık servisi "Humble Monthly" gün yüzüne çıktı.

Bilmeyenler için Humble Monthly'i anlatmak gerekirse her ay ödemiş olduğunuz 12 dolar ile birlikte Humble Bundle ekibinin sizler için hazırlamış ve anlaşmış olduğu oyunlara tam sürüm olarak sahip oluyorsunuz. Kiralama gibi bir durum söz konusu değil. Abone işleminizi gerçekleştirdiğiniz zaman tıpkı bir oyun satın almış gibi onun dijital sürümüne süresiz sahip oluyorsunuz. Oyun temin etme sistemi Playstation Plus'a benzese de oyunu temin edişiniz Xbox Gold Live sistemi gibi çalışıyor.Örnek vermek gerekirse Humble Monthly geçen ay abonelerine Kerbal Space Program, RWR: Running With Rifles, Moon Hunters, Dead Rising 4, Ruiner, Crazy Machines 3, Jalopy, NBA Playgrounds, Kinght Club (Humble Original oyunu) gibi geniş bir paketi sadece 12 dolara sağlamış durumda.

Mayıs ayı içinde ilk açıklanan oyun Destiny 2 olmasının yanı sıra ayın ilerleyen günlerinde tıpklı Nisan ayının oyunları gibi envayi çeşit oyun açıklanacak. Yani 12 dolara Destiny 2'nin yanı sıra beş ila yedi oyuna daha sahip olacaksınız demek.

Destiny 2 full fiyat 60 dolar için beklentilerinizi pek karşılamayabilir fakat 51 lira gibi ucuz bir fiyat etiketine sahipken asla kaçırmamalısınız diye düşünüyoruz. Belirtmekte fayda var ki herhangi bir bölge kilidi yok ve Battle.net (Blizzard App) hesabınızda aktifleştirebiliyorsunuz.

Bu kârlı anlaşmayı kaçırmak istemiyorsanız buraya tıklayarak Humble Monthly'e ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!