Okunma Sayısı: 62
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Devolver Digital'ın E3 Konferansında Neler Duyuruldu?


Devolver Digital'ın E3 Konferansında Neler Duyuruldu?
E3 etkinliğini ikinci gününde Amerikan oyun dağıtım şirketi Devolver Digital'ı ağırladı. E3 2017'nin belki de en çok konuşulan konferansına imza atan Devolver Digital, bu sene de 3 yeni oyun duyurarak hayranlarını heyecanlı bir bekleyişe soktu. Devolver Digital'ın konferansı kendisinden hemen önce yapılan Bethesda Softworks konferansının gölgesinde kalsa da vaat edilen oyunlar oldukça hoş gözüküyor.


feature=youtu.be

Survival oyunu SCUM için bir erken erişim fragmanı yayınlandı.


Devolver Digital, ''Gamepires'' ile işbirliği yaptığı survival oyunu ''SCUM'' için bir erken erişim fragmanı yayınladı. ''Supermax Open World Survival'' sloganıyla gelen oyunda açık dünya ögesine gerçekten yoğunlaşılmış. Oyun Ağustos 2018'de Steam üzerinden erken erişime açıklacak.


feature=youtu.be

My Friend Pedro - Bananas duyuruldu.


Şirketin ''ağır çekim shooter'' oyunu My Friend Pedro için bir fragman yayınlandı. Minimalistik bir grafik dizaynına sahip oyun, fragmanından gördüğümüz kadarı ile oldukça eğlenceli gözüküyor. Oyununun 2019 yılının ilk aylarında çıkması bekleniyor.


feature=youtu.be

Metal Wolf Chaos XD duyuruldu!


Devolver Digital bundan 3 gün öncesinde Twitter hesabından paylaştığı bir görsel ile hayranlarını bekleyişe sokmuştu. Konferansın en çok beklenen oyunu bir fragman ile resmi olarak duyuruldu. Serinin ilk oyunu 2004'te sadece Xbox'a özel olarak Japonya için çıkmıştı. Ancak oyun o kadar beğenilmişti ki oyunu gidip Japonya'dan alanlar olmuştu. Devolver Digital'ın verdiği müjde ile artık bu kadar uğraşmaya gerek kalmayacak. Oyun bu sene içerisinde Xbox One, PlayStation 4 ve PC platformlarında çıkışını yapacak.

Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!