Okunma Sayısı: 61
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

GTA V'e Yeni İçerikler Gelmeye Devam Ediyor


GTA V'e Yeni İçerikler Gelmeye Devam Ediyor
2 hafta önce After Hours güncellemesini çıkaran Rockstar Games oyuncular tarafından eleştiriler almıştı. Güncellemeyle birlikte gelen yeni araç sayısının çok az olmasını eleştiren oyuncuların gönlünü alacak yeni bir ek paket yolda. Bu paketle birlikte oyuna 4 tane yeni araç gelecek. Yeni gelecek araçlar şu şekilde:

  • The Pegassi Oppressor MKII flying hyperbike

  • The Benefactor Terrorbyte with Drone and new Client Jobs

  • The B-11 Strikeforce heavy air support

  • The rocket powered Declasse Scramjet
Yeni gelecek araçların yanında oyuna bir de yeni görev serisi eklendi. Bu görevleri tamamladığımızda Red Dead Redemption 2 baltası ve $250.000 kazanabileceğiz. Özet geçecek olursak;

"GTA Online'a giriş yaptıktan kısa bir süre sonra, GTA 5'ten hatırlayabileceğiniz Maude Eccles'den kısa mesaj alacaksınız. Size, NPC'leri harita boyunca takip etmeyi içeren görevler verecek. Bunlar oldukça basit görevler ve sizi çeşitli yerlere götürecek.

Maude, her bir hedefin resmini ve haritada vurgulu bir alanın resmini size gönderecek. Oyun size hedefe yeterince yaklaştığınızda hedefin kim olduğunu işaret edecek. Hedefler kaldırıma yakın yerlerde olacak ve etrafında dolaşmak nerede olduklarını tespit etmeniz için yeterli olacak.Hedefi bulduğunuzda onları öldürme konusunda serbestsiniz ancak teslim olmalarını sağlarsanız ekstra bir ödül kazanacaksınız. Hedefler saldırmaya çalışabilir ancak silah kullanmanız teslim olmalarını kolaylaştıracak. Eğer hedefi teslim olmaya ikna ederseniz hedef sizi takip edecek. Hedefi Maude'ye götürdüğünüzde görev tamamlanacak. Her ödül size $10.000 verecek.

Bu görevlerin beşini tamamladıktan sonra görevler bitecek ancak Maude, daha sonra başka bir hedef için bir görev daha verecek. Bu görevde harita göstergesi sizi içinde bir baltanın bulunduğu sandığa götürecek. Bu balta ile 25 NPC karakterini öldürürseniz $250.000 kazanacaksınız."

GTA V çıkarttığı güncellemeler ve bunlara getirdiği ek içeriklerle oyuncu kitlesini elinde tutmaya çalışırken bir yandan da Red Dead Redemption 2 üzerinde çalışıyor. GTA VI için uzun bir süre daha bekleyeceğiz gibi gözüküyor.

Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!