Okunma Sayısı: 38
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Ubisoft Yeni Korku Oyunu Transference ile Gamescom'un Kapısını Çalıyor


Ubisoft Yeni Korku Oyunu Transference ile Gamescom'un Kapısını Çalıyor
Ubisoft sonunda korku oyunlarına Transference ile birlikte el atıyor. Asılında şirket, bu türe çok yabancı değil. Oynanış olarak çok benzemeseler de Ubisoft, yıllar önce zaten bu türe yönelmiş ve 2005 yılında Cold Fear adında Playstation 2 ve PC platformları için güzel bir oyunu bizlere sunmuştu. Fakat daha sonra ne Cold Fear'ın devamını getirildi ne de bu türe ilgi duyuldu.

Öncelikle Transference, kelime olarak olumlu ya da olumsuz bir soyut kavramının, daha doğrusu duygu yüklerinin, bir insandan başka bir insana kaydırılması anlamına geliyor. Zaten oyun tam da isminin hakkını verecek şekilde senaryolaştırılmakta.

"Seninle birlikte yaşlanır ama senden önce ölür anıların."Transference, ana karakterimizin dijital olarak yeniden oluşturulmuş hafızasındaki anılarda gezinerek, onun takıntılarını irdelediğimiz bir oyun olacak.

Bu hikaye kulağa hoş geliyor fakat senaryoya ilişkin bilgileri ilk duyduğumuzda aklımıza Bloober Team'ın geliştirdiği Observer oyunu geldi. İki oyunun hikayesi ister istemez birtakım benzerlikler göstermekte.

Oyunun demosu şu an Playstation Store üzerinde indirilebilir durumda. PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için ise çıkışını 18 Eylül'de gerçekleştirecek.Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!