Okunma Sayısı: 57
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Dying Light: Bad Blood Açık Betasını Kaçırmayın!


Dying Light: Bad Blood Açık Betasını Kaçırmayın!
Dying Light'ın Battle Royale oyunu olacak olan Dying Light: Bad Blood'un açık betası 1-2 Eylül'de olacak. Oyunun açık betasına erişim için buradan oluşturacağınız üyeliğinizi Steam hesabınıza bağlamanız yeterli olacak. Bunu yaptıktan sonra kodunuzu alıp oyunun açık betasını kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Ayrıca Dying Light: Bad Blood oynamanız için Dying Light sahibi olmanıza gerek yok. Techland'ın söylediğine göre oyun erken erişimden sonra bedava olacak ve herkes tarafından oynanabilecek.




Erken erişimde oyunu oynamak için Founder’s Paketini $20'ye satın alabilirsiniz.(Henüz Steam Türkiye fiyatı bilinmiyor.) Oyun içinde ise zombilerle dolu bir bölgeye bırakılacak olan 12 oyuncu arasından hayatta kalan tek kişi olmak için hem diğer oyuncularla hem de zombilerle rekabet edeceksiniz. Ayrıca oyunu kazanma şartı sadece oyuncuları öldürmekten geçmiyor. Kurtarma helikopterine binme şansı da mevcut bunun için parkur becerileri ön plana çıkacak gibi.

Oyunun erken erişim altında Eylül ayı içinde çıkması bekleniyor. Erken erişimin bitmesi ve asıl sürümün çıkması için ise 3 ay beklememiz gerekiyor. Steam sayfası için buraya tıklayabilirsiniz. Mutlu Haftalar!

Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!