Okunma Sayısı: 32
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Rainbow Six Siege Operation Grim Sky Güncellemesi Salı Günü Geliyor!


Rainbow Six Siege Operation Grim Sky Güncellemesi Salı Günü Geliyor!
Ubisoft, Operation Grim Sky güncellemesinin Salı günü Rainbow Six Siege resmi sunucularına geleceğini duyurdu. Ancak Premium Pass sahibi değilseniz güncellemeye 1 hafta sonra erişebileceksiniz. Operation Grim Sky güncellemesi ile birlikte iki yeni operatörde oyuna eklenmiş olacak. Bu iki yeni operatör Clash ve Maverick. Ayrıca bu güncellemeyle Hereford Base haritası yenilenmiş bir şekilde karşımıza çıkacak.

Maverick ve Clash'i yakından tanıyalım!


İlk olarak Maverick'ten başlayalım Amerika Birleşik Devletleri'nden oyuna katılan karakterimiz öncelikle ABD Ordusuna katıldı ve daha sonra Kabil'de görev yapan bir İstihbarat Memuru oldu. İstihbarat ağı ve müttefik ağları inşa etmek ve düşmanları izlemek için orada kaldı.Maverick'in kategorisi oyun içinde saldırı olacak. Duvarlara ve yerlere makinesi ile silahla hedef alabilecek kadar büyük boşluklar açabilen karakterimiz aynı zamanda güçlendirilmiş duvarlarda ve kapaklarda da bunu kullanabiliyor. Maverick yüksek hızlı, düşük zırhlı ve gizliliği ile ön plana çıkıyor.

İngiliz Clash!


İngiltere’de doğup büyüyen Clash, 2011 yılında Londra Riots’ta göreve başladı. Ön cepheyi elinde tutan Bölgesel Destek Grubu’yla hizmet veren sert bir memur olan Clash, Uzmanlığını Londra Büyükşehir Polis Teşkilatı (MPS) bünyesinde yaptı. Clash'ın yetenekleri ve iş tecrübesi Rainbow Six tarafından fark edildi.Defans tarafında görev yapacak olan Clash'ın birincil silahı CCE Kalkanı! İstediği zaman ikincil olarak değiştirebileceği bu kalkanını savunma yapmak için kullanacak. Kurşun geçirmez uzatılabilir kalkanı, silindirik bir şekilde doğrudan kalkanın önünde yayılan yüksek voltajlı bir Yüklü Alan kullanarak rakiplerini yavaşlatma kabiliyetine sahip.

Hereford Base Haritası Değişiyor!


İkinci Dünya Savaşı temasına bürünecek olan Hereford Base haritasına Rework yapılmasının amacı rekabetçi oyuna çok uygun olmamasıydı. Haritanın akışına, dengelenmesine ve görsel tematikle ilgili sorunlarının ortadan kalkacağı yeni Hereford Base'in her katı daha büyük bir yüzey alanına sahip olacak ve bu da daha yıkıcı zemin ve duvar anlamına geliyor. Her kat arasında daha fazla harekete ve rotasyonların yaşayabilirliğini artıran yeni merdivenler ve ambarlar mevcut olacak. Oyuncular oda yapılarına dramatik bir değişiklik fark edecekler ancak harita tamamen yeni bir düzene rağmen hala tanıdık gelecektir.Operation Grim Sky ile birlikte oyunda karakterler arasında dengeleme güncellemeleri de gelmiş olacak. Ayrıca oyundaki birçok sorunda bu güncellemeyle birlikte çözülmüş olacak. Tüm detaylar için resmi sayfaya buradan bakabilirsiniz.

Hatırlamayanlar için resmi tanıtım videosunu buraya bırakıyoruz. Mutlu hafta sonları!Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!