Okunma Sayısı: 92
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Simler Şöhret Basamaklarını Tırmanacak The Sims 4: Get Famous Duyuruldu!


Simler Şöhret Basamaklarını Tırmanacak The Sims 4: Get Famous Duyuruldu!
Electronic Arts'ın en sevilen simülasyon oyunlarından biri olan The Sims 4 güzel bir oyuncu kitlesine sahip. Oyuncular eklenti paketlerini de alarak oyunu daha eğlenceli bir hale getiriyorlar.Maxis ve EA'in yaptığı açıklama oyuncuları bir hayli sevindirecek yönde. Yeni çıkacak olan ek paket Get Famous, sayesinde artık Simleriniz şöhret basamaklarını hızla çıkabilecek. Bu paketle birlikte Siminiz için yeni meslekler, eşyalar, paparaziler ve kırmızı halı hayatınıza girecek.

Get Famous'ın ardından gelecek olan yama ise Fashion Influencer kariyerini açacak ve yeni çevre düzenlemeleri sunacak. Ayrıca bu yama ücretsiz olarak oyunculara sunulacak. Daha çok Simlerin hayatına odaklanan bu paket, karakterlere yeni kariyer fırsatları ve hedefler sunuyor. Bununla beraber Siminiz sadece TV ve film şöhreti değil, sosyal medya fenomeni de olabiliyor.

Bu paketin oyunculara sunduğu bir başka yenilik ise yeni şehir, Del Sol Valley. Bu yeni şehir ek paket ve ücretsiz yamaya uygun olarak şan, şöhret ve ün temel alınarak tasarlandı. Ayrıca "Aww" şarkısıyla bilinen Baby Ariel'e şehirde bir yerlerde şarkı söylerken rastlayabileceksiniz. The Sims 4: Get Famous 16 Kasım'da Mac ve Windows için geliyor. Ön sipariş fiyatı ise 39.99 Euro.

Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!