Okunma Sayısı: 63
  • 1
  • 0
  • 0
  • 0

Yeni Trailer'ı Yayımlanan Atlas Neler Vadediyor?


Yeni Trailer'ı Yayımlanan Atlas Neler Vadediyor?
Dün gece The Game Awards'ta birçok oyun trailer'ı gördük bunlardan bir tanesi de ATLAS oldu. Gerçekçi grafikleriyle dikkatleri toplayan oyunun bir süredir zaten çıkması bekleniyordu. İlk kez Ağustos ayında gördüğümüz Atlas çıkışını çok yakın bir tarihte yapacak. Oyunun geliştirme kısmında ise tanıdık bir isim var o da Ark: Survival Evolved ekibi.
Ark: Survival Evolved'in kurucuları tarafından kurulan yeni bir stüdyo olan Grapeshot Games tarafından geliştirilen Atlas, iddialı bir ölçeğe sahip fantezi korsan temalı hayatta kalma MMO oyunu. Oyun birçok kişi tarafından Sea of Thieves'e benzetilse de çok farklı yönleri de mevcut.

Yaklaşık 40 bin oyuncuyu aynı sunucuda oynatmayı planlayan oyunun haritası da çok büyük olacak gibi. Kendi gemimizi inşa edip derin sulara açılacağımız oyunda korsan tayfamızla birlikte hem diğer oyuncularla hem de yapay zekayla mücadele edeceğiz. Atlası, Sea of Thieves'ten ayıran en önemli özellik ise MMO olması. Çeşitli karakter sınıfları, beceriler ve özellikler gibi diğer MMO oyunlarındaki özellikleri barındıran Atlas aynı zamanda gerçekçiliği ile ön plana çıkıyor. Örnek olarak saç ve sakal gibi görsellerden gerçek yaşlanmaya kadar nasıl göründüğümüz zaman içinde değişecek.

MMO ölçekli karakter ilerletme sistemleri olan oyunun geniş bir açılabilir ağaç içinde 300'den fazla geliştirilebilir beceri içeriyor. Ayrıca her biri kendine özgü kaynakları, yaratıkları, sırları ve çevreye zarar veren binlerce keşfetme bölgesi ve on farklı dünya bölgesiyle birlikte 45.000 kilometrekareye kadar 700'ün üzerinde benzersiz toprak kütlesi barındırması ile birlikte bize büyük bir harita sunuyor.

Atlas 13 Aralık'ta erken erişim olarak Steam'e çıkacak. Oyunun fiyatının 50₺-100₺ arası olmasını bekliyoruz.

Oyunun Sistem gereksinimleri ise şu şekilde;

Minimum:

  • İşlemci: Intel Core i5 2400

  • Bellek: 4 GB

  • Ekran Kartı: GTX 770

  • Depolama: 100 GB


Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. İyi günler!

Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!