Okunma Sayısı: 48
  • 1
  • 0
  • 0
  • 0

Overwatch'da Kış Etkinliği Başladı. Yeni Mercy Skini Bir Harika!


Overwatch'da Kış Etkinliği Başladı. Yeni Mercy Skini Bir Harika!
Overwatch her yıl olduğu gibi bu senede kış etkinliğinin geleceğini duyurmuştu. Saat 10'da sunuculara gelen 600 Mb güncelleme ile 2 Ocak'a kadar sürecek kış etkinliğini başlamış oldu. Güncellemeyi hemen yapmış olsak bile yoğunluk olduğu için önümüzde 20 bin sıra vardı ancak 15 dakika sonunda oyuna girebildik.

https://twitter.com/PlayOverwatch/status/1072567898403524608

Oyuna yeni gelen bir sürü kozmetik eşyanın yanı sıra kara bürünmüş bazı haritalar ve geçen sene olduğu gibi kış arcade modları da geldi. İsterseniz gelin bunlara yakından bakalım;

Arcade modlarında geçen senenin üstüne bir şey katılmadığını görüyoruz. Geçen sene olduğu gibi Yeti Hunter ve Mei's Snowball modları var. Bunların yanı sıra kara bürünen haritalar ise King's Row, Hanamura ve Blizzard World oldu.

Kozmetiklerde ise yeni gelen 9 tane skin var. Bunlardan 3'ü epic skin iken 6'sı legendary skin. Bunların yanında oyuna 2 emote, 1 tane highlight intro, spreyler ve sesler eklendi. Ayrıca hatırlatmakta fayda var geçen senelerde kış etkinliklerinde kaçırdığınız kozmetikleri bu etkinlikte elde edebilirsiniz. İsterseniz şimdi yeni gelen skinlere ve emote'lara yakından bakalım.

3 tane Epic skini gelmiş demiştik bunlar Ashe, Bastion ve Reinhardt'a geldi.6 tane Legendary skin ise Junkrat, Lucio, Mercy, Symmetra, Widowmaker ve Zarya'ya geldi.

Gelen 2 Emote ise Genji ve Torbjörn'e geldi.

[video width="1920" height="1080" mp4="https://api.wannart.com/storage/post/2018/12/owvideo-wannart.mp4"][/video]

[video width="1920" height="1080" mp4="https://api.wannart.com/storage/post/2018/12/owemote-video-wannart.mp4"][/video]

Bizim en çok beğendiğimiz skin Mercy skini oldu. Peki sizin yeni kozmetikler hakkındaki görüşleriniz neler? En çok hangisini beğendiniz?

Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!