Okunma Sayısı: 52
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

LoL'ün Yeni Şampiyonu Sylas, Görücüye Çıktı


LoL'ün Yeni Şampiyonu Sylas, Görücüye Çıktı
"Ayaklanın kardeşlerim! Ne ektilerse onu biçecekler. Zulmedenleri ezin, haklarınıza sahip çıkın. Ve kibirli krallıklarını başlarına yıkın!"

Riot Games, henüz daha Neeko çıkmadan ve Ezreal ile Nunu yenilemeleri gerçekleşmeden önce yayımlamış olduğu geliştirici günlüğünde, çıkış tarihini kestiremedikleri gizli bir şampiyon üzerinde çalıştıklarını belirtmişlerdi. Altında ise görsel olarak iki adet altından zincir paylaşarak aslında şampiyona dair kritik bir bilgi vermişler bile.

Geliştirici günlüğünde bahsedilen bu şampiyona dair belli başlı bilgiler, çizgi roman tarzındaki çizimlerle ve hikaye metinleriyle az buçuk verilmiş olsa da Sylas: İsyanın Zinciri, kelimenin tam anlamıyla görücüye çıkmış oldu. Sahip olduğu tüm yetenekler ve hikayesi oyuncular ile paylaşıldı.  • Pasif: Petrisit Patlaması


Sylas bir yetenek kullandıktan sonra gerçekleştirdiği ilk normal saldırısıyla birlikte zincirlerini sallayarak yakınındaki rakiplere hasar verir.
  • Q: Kırbaç Zincir


Sylas zincirlerini savurarak rakiplerine hasar verir ve onları az miktarda yavaşlatır. Kısa bir gecikmenin ardından zincirlerin birleştiği nokta patlayarak rakiplerin üstündeki yavaşlatmanın etkisini arttırır ve onlara yeniden hasar verir.
  • W: Kral Katili


Sylas bir hedefe doğru atılarak güçlü bir vuruş yapar. Bu vuruş rakibe hasar verirken kendini iyileştirir. Rakibin canı azsa verilen hasar artar. Sylas'ın canı azsa iyileştirme miktarı artar.
  • E: Firar/Kaçır


Sylas kısa bir mesafe boyunca atılır ve kalkan kazanır. Kısa bir süreliğine yeteneği yeniden kullanarak zincirlerini savurabilir ve isabet alan ilk rakibi sersemletir, ona hasar verir ve kendini ona doğru çeker.
  • R: Gasp


Sylas, rakibin ultisini kendisi kullanmak üzere gasp eder. Ultileri gasp edilen rakipler onları kullanmaya devam edebilir. Sylas, Gasp her kullanılır olduğunda bir rakibin ultisini çalabilir; ancak aynı rakibin ultisini bir süreliğine yeniden gasp edemez.
League of Legends Türkiye resmi YouTube kanalında ise Şampiyon Önizleme adı altında yeteneklerinin iş üstünde göründüğü bir video yayımlandı. Video sadece bununla da kalmayıp direkt Sylas'ın sesinden hikayesini ve politik olarak ne düşündüğünü paylaşıyor.Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!