Okunma Sayısı: 11
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Nintendo Switch Yenileniyor


Nintendo Switch Yenileniyor
Geçen hafta Nintendo tarafından yeni bir Switch duyurusu geldi: Switch Lite. Switch Lite birçok Nintendo sever tarafından garip karşılandı çünkü bir ev konsolu da olabilen Nintendo, Switch Lite ile sadece bir el konsolu olarak tasarlanmıştı. Şimdi de yeni güncellemelerle yeni bir model tanıtıldı.

Model numarası HAC-OO1(-01) olan serinin yakında üretimi başlayacak. Piyasaya sürüldüğünde pil ömrü yaklaşık 4.5-9 saat arasında olacağı öngörülüyor. Nintendo, Zelda: Breath of the Wild oyununu tek bir şarjla kesintisiz 5.5 saat oynayabileceğinizi söylüyor. Tüm sürümleri küçük bir göz gezdirerek karşılaştırırsak eğer;Net bir şekilde görülmekte ki ilk Switch en kötü batarya ömrüne sahip. Switch Lite batarya sıkıntısı yaşayan kişileri biraz daha rahatlatacak gibi duruyor lakin yeni duyurulan güncellenmiş batarya ömrü ile en iyi performansı son tanıtılan ürün karşılayacak gibi duruyor. Hem de ilk Switch'in tüm özelliklerini de taşıyacak.

Bu güncellenmiş Switch modelinin ağustos ayının ortalarında satışa sunulması bekleniyor. Avrupa ise eylüle kadar bekleyecek gibi duruyor.

Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!