Okunma Sayısı: 31
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

XCOM Yaratıcılarının Yeni Oyunu Phoenix Point Ertelendi


XCOM Yaratıcılarının Yeni Oyunu Phoenix Point Ertelendi
Oyunun geliştiricisi Snapshot Games, Phoenix Point adlı yeni çıkacak oyunlarının Eylül 3'te çıkacağına önceki duyurularında değinseler de yeni duyuruyla oyunun Aralık ayının herhangi bir gününde çıkacağını söylediler.

Geliştirici ekip " Geliştirici ekibimiz çokça çalışıyorlar ve ortaya muazzam işler koyuyolar fakat istediğimiz yüksek standartlara çıkıp oyunu bekleyenlerin oyunu daha çok beğenmelerini istediğimiz için çıkış tarihini biraz erteledik " ve " Bildiğiniz üzere Snapshot Games oyunlarındaki pürüzü en aza indirme amacıyla çalışan bir ekip olduğu için ve yapacak işimizin, sahip olduğumuz zamandan daha az olması nedeniyle oyunun çıkışını biraz erteledik " dedi.
Phoenix Point, XCOM oyununun yaratıcısı Julian Gollop'dan geliyor. Oyun ilk defa 2016 duyurulmuştu ve açılan başarılı bir bağış kampanyası ile tam 765 dolar bağış aldı. İlk başta 2018'te oynayabilir olacağı açıklansa da çıkış tarihi önce 2019 Eylül ayına ve şimdi de Aralık ayına ertelendi. Oyunun yapımcıları, oyunun bir yıl boyunca Epic Games'e özel bir oyun olacağını söylediler.

Kaynak

Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!