Okunma Sayısı: 5
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Mount & Blade'den Yeni Oynanış Videoları Geldi!


Mount & Blade'den Yeni Oynanış Videoları Geldi!

Çıkış tarihi ve geliştirme haberleri yılan hikayesine dönen Mount&Blade Bannerlord'dan yine yeni yeniden haberler var.

Çıkış tarihi ve geliştirme haberleri yılan hikayesine dönen Mount&Blade Bannerlord'dan yine yeni yeniden haberler var. Geçtiğimiz günlerde Talewords Entertainment'ın Youtube sayfası hareketli günler geçirdi. Oyunun iki farklı modu olan Captain ve Skirmish modundan görüntüler paylaşıldı.
Yukarıdan izleyebileceğiniz videoda oyunun Captain modundan oynanış görüntüleri var. Bu modda, With Fire & Sword oyununda da olduğu gibi yanınızdaki askerlerinizi seçip bir yandan onları yönetirken bir yandan da karşıdaki  orduyla savaşıyorsunuz.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=xJ7SCHZWevI

Skirmish moduna gelirsek; bu modda herkes kendini kontrol ediyor ve gerçek oyuncularla savaşıyor. Yine bu moda da eski oyunlardan aşinayız.

Talewords Entertainment'ın son zamanlarda çok aktif olmasından dolayı oyunun bu sene çıkacağı hakkında tahminler giderek çoğalıyor. Ancak senelerdir bekleyen Mount & Blade hayranları da bir hayli sıkılmış durumda. Sanırım oyunun bir an önce çıkarılması Talewords için "hayırlı" olur dersek yanlış söylemiş olmayız. Oyunun çıkış tarihini merakla bekliyoruz.
Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!