Okunma Sayısı: 29
  • 1
  • 0
  • 0
  • 0

Sea of Thieves'e Dark Relics Güncellemesi Geldi!


Sea of Thieves'e Dark Relics Güncellemesi Geldi!
Sea of Thieves aylık güncellemeleri devam ediyor. Ağustos ayı güncellemesi ise dün akşam saatlerinde geldi. PC için yaklaşık 6 GB boyutunda olan bu güncelleme ile birlikte oyuna birçok yeni içerik eklenmiş oldu.
Güncellemede dikkat çeken en büyük özellik zıpkınlı tekneler. Zıpkınlı tekneler ile birlikte artık daha rahat hareket edip, teknemizi gemimize çıkartabileceğiz ya da düşman gemilerine atak yapmamızın farklı bir yolu olacak.

Bu güncelleme ile birlikte yeni voyageler eklenmiş oldu. Bu yeni görevlerde iskeletlerin çaldıkları relicleri geri almamız gerekiyor. Bu görevleri tavernada bulunan korsandan alabilirsiniz. Bu yeni görevler ise her ayın 2.haftası gelecek.Ayrıca Reaper’s Chest adı altında oyuna çok değerli bir sandık eklendi. Bu sandığı haritada bulan oyuncular sandığı aldıkları anda sunucudaki tüm oyuncular harita üzerinde bu sandığı görebilecekler. Bunlarla birlikte oyuna yeni kozmetikler de eklendi. Son olarak ise önümüzdeki ay evcil hayvanlar da oyuna eklenecek.Güncelleme notlarının tamamını görmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Sea of Thieves'i ucuza oynamak isterseniz Microsoft'da bulunan Xbox GamePass aylık üyeliklerine bakabilirsiniz. 

Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!