Okunma Sayısı: 9
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Spider-Man Ayrılığına Hawkeye'dan Tepki!


Spider-Man Ayrılığına Hawkeye'dan Tepki!

Sony Pictures ile Disney arasındaki anlaşmazlıktan dolayı Marvel sinematik evreninde başka bir Spider-Man filmi yapılmayacağı konusu dünya gündemine oturmuş durumda.

Sony Pictures ile Disney arasındaki anlaşmazlıktan dolayı Marvel sinematik evreninde başka bir Spider-Man filmi yapılmayacağı konusu dünya gündemine oturmuş durumda. Dünyanın her tarafından yüzbinlerce insan #savespiderman etiketiyle gelecek Spider-Man filmlerini kurtarmak amacıyla paylaşımlar yapıyor. Şu anda Twitter'da dünya gündeminde en çok paylaşılan 3. konu olan Spider-Man filmleri tartışmasına Marvel sinematik evreninin Hawkeye'ı Jeremy Renner'dan da destek geldi.

https://www.instagram.com/p/B1aLBNZDPOl/

Jeremy Renner, yukarıdaki paylaşımında Sony Pictures'ı etiketleyerek, "Spider-Man'i Marvel ve Stan Lee'ye geri vermenizi istiyoruz" dedi.

Jeremy Renner'ın bu tepkisi, ona olan hayranlığımızı bir kat daha artırırken aklımıza gelen "bütün ekip tepki verirse gidişat nasıl olur?" sorusunu da sormadan geçemiyoruz. Umuyoruz en kısa zamanda mahallemizin dostu Örümcek Adam'a tekrar kavuşuruz.

#savespiderman
Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!