Okunma Sayısı: 256
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Crusader Kings 3'ün çıkış tarihi açıklandı!


Crusader Kings 3'ün çıkış tarihi açıklandı!
Orta Çağ'da geçen strateji ve rol yapma oyunu Crusader Kings'in 3. oyunun çıkış tarihi açıklandı. Crusader Kings 2'nin çıkışının üstünden 7 sene geçmişken Paradox, serinin yeni oyunun çıkış tarihini bu seneki ParadoxCon'da açıkladı. 2020 yılında piyasaya sürülecek olan Crusader Kings 3, Steam ve Xbox Game Pass PC platformlarından satın alınabilecek. Oyunun Steam'de bulunan açıklama yazısı ise şu şekilde: Yeni Bir Varis Doğdu!

Güçlü bir krallığınız ya da gösterişsiz bir prensliğiniz olsun, bölgenizi genişletin ve geliştirin. İspanya'dan Hindistan'a, İskandinavya'dan Orta Afrika'ya kadar ayrıntılı oyun haritasında gücünüzü ve saygınlığınızı arttırmak için evlilik, diplomasi ve savaş seçeneklerini kullanın.

ck3

Kurnazlığın ve istihbarat gücün tüm başarılı stratejilerin anahtarı. Hayatınızı ve hanedanınızın geleceğini koruyun, çünkü yabancı ve yerli düşmanlarınız durumunuzu kıskanıyor. Casusluğa ve siyasi fraksiyonlara katılın, sapkınlıkları cezalandırın ya da tahtınızın yeni nesillere güvenle geçmesini sağlamak için suikastçılar kullanın.

Hanedanlığınızı Şekillendirin: Tarih boyunca özgün karakterleri yönlendirin, kişilikleri ve istekleriniz için en uygun yaşam tarzlarını seçin. Orta Çağ Tarihini Yeniden Yazın: Hanedanlar, dini inançlar ve kraliyet çekişmesinin bulunduğu bu dünyadaki yeniliklere ayak uydurun. Güçlü bir krallık inşa edin: Krallığınızı genişletmek için savaşlarda kurnaz olun ya da kraliyetler arası evlilikler yapın. Yüksek Drama Deneyimi: Oyundaki kurgu hikayeler, karakterinizi ve ülkenizi bambaşka bir olaya sürüklüyor.

Oyunun paylaşılan fragmanını ise aşağıdan izleyebilirsiniz:

https://www.youtube.com/watch?v=YlOXhOxEum0

Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!