Okunma Sayısı: 22
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Stephen ve Robbie Amell'ın Bağış Toplayarak Bütçe Sağladığı Code 8'den Fragman Geldi


Stephen ve Robbie Amell'ın Bağış Toplayarak Bütçe Sağladığı Code 8'den Fragman Geldi

Stephen Amell ve Yarının İnsanları ile The Flash yapımlarından hatırladığımız Robbie Amell'ın olduğu Code 8 Filmi 13 Aralık'ta vizyona giriyor.

Başrollerinde; Arrow ve Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden yapımlarıyla bildiğimiz Stephen Amell ve Yarının İnsanları ile The Flash yapımlarından hatırladığımız Robbie Amell'ın olduğu Code 8 Filmi 13 Aralık'ta vizyona giriyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise, büyük bir hayran kitlesine sahip olan Call of Duty serisinin Find Makarov ve Operation Kingfish isimli kısa filmlerinin yönetmenliği yapmış olan Jeff Chan oturuyor.

https://twitter.com/Code8Movie/status/1189633068480385024

Code 8, dünya nüfusunun yüzde 4'ünün özel güçlere sahip olduğu ancak -neredeyse bütün film ve dizilerde olanın aksine- bu özel güçlere sahip insanların dışlandığı ve suç dünyasında yaşadığı bir bilim kurgu filmi. Filmde annesinin tedavi masraflarını karşılamakta zorlanan Connor Reed (Robbie Amell) karakterinin Garrett (Stephen Amell) ile karşılaşıp onun öncülüğünde yeteneği olan elektriğe sahip olmasını geliştirip illegal işler yaparak bu parayı kazanmaya çalışmasını izleyeceğiz.

Filmin konusunun ve fragmanının çekici olmasının dışında bu projeyi ilginç hale getiren başka bir durum var. Bu da filmin bütçesi İki kuzenin -Stephen ve Robbie Amell- toplam 2.425.459 dolar bağış toplayarak sağlanmış olması.
Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!