Okunma Sayısı: 76
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Epic Games Store'da Bedava Olacak Oyunlar Sızdı


Epic Games Store'da Bedava Olacak Oyunlar Sızdı
Bilindiği üzere Epic Games Store geçtiğimiz günlerde tüm kullanıcılara bedava Grand Theft Auto V dağıtarak tabiri caizse ortalığı birbirine katmıştı. Siz de henüz almadıysanız 21 Mayıs saat 18:00'a kadar Epic Games Store hesabınızla giriş yaparak GTA V'i daimi olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Epic Games Store her Perşembe tüm kullanıcılara bir büyük oyunu bedava vereceğini önceden açıklamıştı ve bedava oyunlara GTA V ile başlamaları elbette ki beklentileri yükseltti. Henüz bir sonraki oyunun ne olduğu açıklanmasa da resmi olmayan kayıtlara göre bu oyunlar şimdiden belli.Epic Games Store'un veritabanından sızan görsellere göre bir sonraki bedava oyun 21 Mayıs'ta Civilization VI olacak. Bir hafta sonra ise Borderlands: The Handsome Collection tüm kullanıcılara ücretsiz şekilde verilecek. 4 Haziran'da ise Ark: Survival Evolved ücretsiz olacak.

https://twitter.com/Wario64/status/1261279668319031297?s=20

Henüz bu sızma ile ilgili Epic Games Store'dan bir açıklama gelmezken söz konusu sızıntı sosyal medyada pek çok kişi tarafından paylaşıldı ve Epic Games Store da bu paylaşımlarla ilgili hiçbir aksiyon almadı.

Epic Games Store'un vereceği oyunlar yukarıdakiler olmasa da büyük ve ilgi çekici olacakları kesin. Dolayısıyla siz de takviminizi ayarlamayı ve bedava oyunları kütüphanenize eklemeyi unutmayın.

Kaynak

Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!