Okunma Sayısı: 35
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Evinizi Yönetmenize Yardımcı Olacak 5 Uygulama


Evinizi Yönetmenize Yardımcı Olacak 5 Uygulama
Hepimizin evini yönetmek için yapmamız gereken bir takım şeyler vardır. Bu; market alışverişi, çeşitli masrafları karşılamayı, yeni şeyler satın almayı, eskilerini atmayı ve daha fazlasını içeriyor olabilir. İşte sizin için ev işlerinizi kolaylaştıracak 5 uygulamayı derledik.

1. Our GroceriesBu uygulama market alışverişinde olmazsa olmaz bir şey. Evdeki herkes kendi ihtiyaç listesini hazırlayabilir veya alışverişe giden kişiye söylemeyi unuttuğunuz bir şeyi hemen listeye ekleyebilirsiniz. Herhangi bir üye tarafından listeye yapılan herhangi bir değişiklik, cihazlar arasında senkronize ediliyor. Dolayısıyla, mağazaya gidip peynir satın alırsanız, herkese ayrı ayrı söylemek yerine uygulamadan peyniri silebilirsiniz.

Google Play | App Store

2. WalnutBu, gerçekten sevdiğimiz bir para yöneticisi. Başlamadan önce giderlerinizi analiz eder ve kendi başına bir gider defteri oluşturur. Buna, banka hesabınızdaki borçlar, bahşiş veya diğer giderler dahildir. Ayrıca harcamaları manuel olarak ekleyebilir ve eğlence, yiyecek, sağlık, yatırım gibi bir kategori koyabilirsiniz. Uygulama, bekleyen faturaları hatırlatır ve para transfer etmenizi ve almanızı sağlar. Bu uygulama ile paranızı nasıl harcadığınızı tam olarak bileceksiniz ve daha iyi tasarruf etmenize yardımcı olacak. Eğer aşırı harcama eğilimindeyseniz, bu uygulama tam size göre :)

Google Play | App Store

3. TodoistNeler yapmanız gerektiğini hatırlamakta bir sorununuz varsa, o zaman bu uygulama sizin için bir çözüm olabilir. Yapmanız gereken önemli görevleri ekleyebilir ve tüm platformlarda senkronize edebilirsiniz, böylece cihazlarınızdan her biri size belirli bir görevi yerine getirmeyi hatırlatabilir. Yedi gün önceden planlamanızı sağlayan bu organizatöre kolayca güvenebilirsiniz. Kullanıcılar ayrıca, kişisel, alışveriş, iş gibi farklı 'Projeler' altındaki görevleri de yapabilirler. Pek çok kişi iş için kullanıyor olsa da, Todoist'in evde de faydalı olabileceğini düşünüyoruz.


 4. Evernote
Evernote, tüm cihazlarda senkronize edilen notlar, resimler, sesli notlar ve videolar almanıza olanak tanıyor. İçeriğinizi Evernote'da organize edebilir, düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Uygulamayı tarifler, satın almak isteyebileceğiniz mobilyaların resimleri ve çeşitli ses kayıtları kaydetmek için de kullanabilirsiniz.

5. Cozi Aile OrganizatörüBu uygulamaya sahipseniz, evinizde takılı olan takvime güvenmek zorunda değilsiniz. Belirli bir günde ne yaptığınızı ayrı olarak ailenizdeki herkese sormanıza gerek yok. Bu uygulamayı indirin, ailenizdeki herkesi ekleyin ve orada herkesin görebileceği programı güncelleyin. Aynı şekilde, programlarınız başka bir aile üyesi tarafından güncellendiğinde de görebilirsiniz. Ayrıca; Google Takvim, Apple Takvim veya Outlook takvimiyle Cozi'yi entegre edebilirsiniz.Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!