Okunma Sayısı: 226
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Garden X Carnival 26 Eylül'de Hilton İstanbul Bosphorus'ta!


Garden X Carnival 26 Eylül'de Hilton İstanbul Bosphorus'ta!

Dünyaya gözlerini kocaman açarak bakmayı seçenlerin, aklını değil kalbini dinleyenlerin dünyasına, X’in dünyasına adım atmaya hazır olun! Garden X Carnival, 26 Eylül Pazar günü Hilton İstanbul Bosphorus’un yemyeşil doğasında kapılarını açıyor!


House müziğin dünyadaki en önemli temsilcilerinden Alman ikili Tube & Berger’in sahne alacağı, Lokal Sahne’nin önemli DJ’lerinden Aksak, Hemi ve Ecem Seçkin’in performanslarına, alanının en başarılı isimlerinden graffiti ustası Reach Geblo ve geri dönüştürülmüş materyaller kullanarak harikalar yarattığı özgün sanat eserleriyle dikkat çeken Sebahat Karcı’nın canlı çalışmaları eşlik edecek.


Alana kurulacak geniş ‘’Food Court’’ alanında Hilton’un mutfağından çıkacak leziz sokak lezzetleri, rengarenk bir sunumla gün boyu katılımcıların hizmetinde olacak. 


İskoçya’nın bir zürafa kadar uzun olan en yüksek imbiklerinde iki kez distile edilen, yeryüzündeki en iyi 100 barmenin danışmanlığında, dünyanın karıştırılmak üzere üretilmiş ilk ‘’Single Malt’’ının baş kahramanı olacağı enfes mixler alandaki barlardan etkinlik boyunca servis edilecek. 


Etkinlik süresince devam edecek olan aktivasyon, oyun ve sürprizler, katılımcılara özgün bir karnaval deneyimi yaşatacak.


Genç, dinamik, maceracı, cüretkar ve meraklı. Garden X Carnival, kendini bu dünyaya ait hissedenleri 26 Eylül’de Hilton İstanbul Bosphorus’a bekliyor!


Biletler Biletix'te!

Müzikal Performanslar
Tube & Berger
Aksak
Hemi
Ecem Seçkin


Alternatif Sanatçılar
Reach Geblo
Sebahat Karcı 


Aktivasyonlar
Cocktail Workshop
DJ - Bartender Mixoff
Live Graffiti 
Live Geri Dönüşüm Enstalasyon 
Photo Booth
Pazar Yeri

 


Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!