Okunma Sayısı: 142
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Walter Bishop Denince Akıllara Gelen 3 Şarkı


Walter Bishop Denince Akıllara Gelen 3 Şarkı
Fringe, 2008-2013 yılları arasında yayınlanmış bir bilim kurgu ve polisiye dizisiydi. Gökkuşağı Projesi'nden(Philadelphia Deneyi) zihin aktarımına kadar birçok gerçek hipoteze dayanan konuları işleyen bu dizinin, tartışmasız en akıllarda kalan karakteri ise Walter Bishop. Beyninden alınan bir parça yüzünden yıllarca akıl hastanesinde kalmış eski MIT profesörü olan Bishop, her ne kadar hırslı ve bencil de olsa aynı zamanda oğlunu kurtarabilmek için bütün hayatını ortaya koyabilecek kadar özverili bir karakterdi. En sevdiği şeylerden biri ise laboratuvarında oturup meyan kökü yerken en sevdiği şarkıları dinlemekti. İşte Walter Bishop denince akıllara gelen 3 şarkı sizler için listeledik.

1. Violet Sedan Chair - Last Man in Space

Walter Bishop'ın en sevdiği grup olan Violet Sedan Chair'dı. Aslında "Olivia can read this." cümlesini veren bir anagram. Walter bu şarkıyı bir araştırma sayesinde grubun klavyecisiyle tanıştığı gün laboratuvarında dinlemişti.
2. Yazoo - Only You

Büyük bir yıkımın sabahında parlayan ışıklara uyanan Walter, dışarı çıkıp ışığın kaynağını arar. Işığın sokakta asılı duran cd'lerden yansıdığını fark ettikten sonra "Trip Mix 6" isimli cd'yi çıkarır yerdeki çantadan ve bu şarkı çalmaya başlar.
3.David Bowie - The Man Who Sold the World

Dizinin son sezonunda dünyaya ve hatta diğer dünyalara verdiği hasarın iyice farkında olan Walter Bishop için oldukça anlamlı olan bu şarkıyı Walter, 7. bölümün sonunda laboratuvarında uzanıp yaptığı hataları düşünerek dinlemişti.
 

 

 

 

Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!