Okunma Sayısı: 32
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Adam Levine'nin Bilinmeyen Yüzü


Adam Levine'nin Bilinmeyen Yüzü

Adam Levine son derece yakışıklı bir adam. Üstüne üstlük bir o kadar da şarkı söyleme konusunda yetenekli. Yaklaşık bir yıl boyunca gezegendeki herkesin kafasına kazınan "Moves Like Jagger"ın sahibi. Bütün bu ihtişamın yanında, mutlu bir evliliği ve Dusty Rose isimli küçük bir kızı da var.

Adam Levine son derece yakışıklı bir adam. Üstüne üstlük bir o kadar da şarkı söyleme konusunda yetenekli. Gezegendeki herkesin kafasına kazınan "Moves Like Jagger"ın sahibi. Bütün bu ihtişamın yanında, mutlu bir evliliği ve Dusty Rose isimli küçük bir kızı da var.

Tabii herkes gibi onun da bilinmeyen birkaç özelliği var.

[caption id="attachment_79856" align="aligncenter" width="640"] Julia Michaels ve Adam Levine[/caption]

MTV Video Müzik Ödülleri'ni Her Zaman Kötülemesi


Levine, 2017 MTV VMA'da şarkıcı Julia Michaels'in ilk performansının, törenin kişisel nedenlerinden dolayı kesilmesine Twitter üzerinden sert bir tweet atarak tepki gösterdi.

"VMA'ların ne kadar korkunç olduğunu görmek her zaman heyecan verici. Gerçekten bunu bu sene kanıtladılar."

Eşi Behati Prinsloo da tweet atarak bu konuda ona katıldı. "Vov @vmas, ticari bir amaç uğruna #juliamichaels performansını yarıda kestiğin için teşekkürler. #votejuliamichaels."

Ama bu onun ilk VMA ile yaşadığı ilk sıkıntı değildi. 2011 yılında, "VMA'lar. MTV'nin müziği hala önemsediğini düşündüğü bir gün. Kumda bir çizgi çiziyorum. F ** k VMA'lar." yazarak MTV'nin aslında müziği bu kadar önemsememesine rağmen göz boyadığını söyleyerek tepkisini ortaya koymuştu.

[caption id="attachment_79857" align="aligncenter" width="997"] Levine ve eşi Prinsloo, Coachella partisinde[/caption]

Coachella Hakkındaki Sert Düşünceleri


Sadece MTV için değil Coachella için de aynı sert tavrı takınan Levine, yine tepkisini Twitter üzerinden göstermişti. "Sanırım Coachella, 'Ne yapmam gerektiğini öğrenmem için gitmem gereken yer." Belki sadece kızgınım çünkü hiç davet edilmedim."

Bir yıl sonra yine davet edilmeyişini Coachella'ya gitmekten daha iyi bir şey var mı? Coachella'ya gitmemek!” yazarak Twitter üzerinden duyurdu.

2015 yılında beklediği daveti alan Levine, partiye eşiyle birlikte katıldı.


Nina Agdal'dan Mesaj Atarak Ayrılması


Levine, şu anki karısı olan Prinsloo ile evlenmeden önce yaşadıkları ayrılık süresinde süper model olan Nina Agdal ile takılmaya başladı. Bir kaynağa göre Levine, Prinsloo'nun kalbini tekrar kazanmaya karar verdiğinde Victoria's Secret meleği ile olan nişanlılığını Agdal'a bir mesaj atarak anlattı ve ondan ayrıldı.


Yuva Yıkıcı Olabilir


2004 yılında, Jessica Simpson hala ilk eşi olan Nick Lackey ile evliyken Levine'ın Los Angeles'taki evinden ayrılırken görüntülendi. Bazı kaynaklara göre oteldeki partiden ayrılan Simpson geceyi Levine'in evinde geçirdi. Sabah ayrılırken Simpson'ın üzerinde önceki geceden kalma kıyafetlerin oluşu iddiaları güçlendirmişti.


Amerika'dan Nefret Ettiği İddia Edildi


2013 yılında The Voice yarışmasında, favori yarışmacısı elendiğinde sinirli bir şekilde "Bu ülkeden nefret ediyorum." diye mırıldandığı duyulan Levine o dönem bayağı tepki çekmişti. Ertesi gün kendini (Hollywood Reporter aracılığıyla) açıklayan bir bildiri yayınladı, "Açıkçası ülkemi çok seviyorum ve geçen gece yorumlarım sadece hayal kırıklığı yüzünden yapıldı. The Voice'un bir parçası olmak, tutkulu bir şekilde benim takımıma yatırım yapmak ve onların başarılı olduğunu görmek istiyorum. Dün gece Judith ve Sarah'ın elenmesi benim için kafa karıştırıcı ve düpedüz duygusaldı ve yorumlarım kişisel memnuniyetsizliğime dayanarak yapıldı."

 

Kaynak: 1
Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!