Okunma Sayısı: 59
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

God Of War Koleksiyoncu Sürümü Görücüye Çıktı


God Of War Koleksiyoncu Sürümü Görücüye Çıktı


20 Nisan'da Türkçe altyazı ile Playstation oyuncuları için çıkışını yapacak olan yeni God Of War oyununun "Stone Mason Edition" sürümü ortaya çıktı.

Sürüm içeriğinde,oyunun fiziksel bir kopyası, steelbook saklama kabı, Kratos ve oğlu Atreus'un bulunduğu 9 inc'lik (22,86 cm) heykeli, bunlara ek olarak 2 inclik (5,08 cm) oyma ve anahtarlık, litograf(taş baskı) ve kumaş harita bulunuyor.

Ayrıca oyun dijital içerikler de sunuyor.Bunlar; oyun içi kalkanlar, zırh seti ve PS4 dinamik teması, dijital çizgi roman ve Dark Horse Comics'ten artbook.

Görünen o ki bu sürümü almak gerçekten pahalıya mal olacak. Sürümün fiyatı 150$ olarak belirlenmiş. Bu sürüm Türkiye'de satışa çıkar mı bilinmez ama çıkarsa gerçekten God Of War hayranlarının kaçırmak istemeyeceği bir sürüm olacak.

God Of War, 2018 yılı içerisinde şüphesiz en merakla beklediğimiz oyunlar arasında yer alıyor. Kratos'un Olimpos'ta katledecek tanrı kalmadıktan sonra nasıl ve ne şekilde İskandinav Mitolojisine geldiğini bu oyun ile birlikte öğreneceğiz umarım. Oyunu yapan Santa Monica, serinin en yeni oyunu ile uğraşa dursun, geliştiricilere göre gelecekteki God Of War serisi Mısır ya da Maya mitolojisinde geçebilirmiş. Sonuçta Kratos önüne gelene öfkelendiği için mitolojide kesecek tanrı bitmez. :)

 

God Of War'ın hikaye fragmanını izlememiş ve kaçırmış olanlar için de fragmanı şöyle bırakıyorum:


t=99s

Hepinize iyi oyunlar sevgili oyuncular!

 

 

 

Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!