Okunma Sayısı: 17
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Shadow of the Colossus'taki Gizem Çözüldü


Shadow of the Colossus'taki Gizem Çözüldü

Yakın zamanda Playstation 4 platformu için yayınlanan Shadow of the Colossus oyununda bulunan birtakım gizli 'coin'lerin ne işe yaradığı oyuncular için büyük merak konusu,

Uyarı: Aşağıdaki yazı spoiler içeriyor olabilir.

Yakın zamanda Playstation 4 platformu için yayınlanan Shadow of the Colossus oyununda bulunan birtakım gizli 'coin'lerin ne işe yaradığı oyuncular için büyük merak konusu olmuştu. Oyun içine gizlenen bu paraların ne işe yaradığı sonunda çözüldü.

Oyunun çıkışından beri oyun içinde muhtelif yerlerde bulunan bu paralar ve credits kısmında yer alan 'Nomad Colossus ve aydınlanmaya 79 adım.' yazısı oyuncuların oyunda toplam 79 adet coin olduğunu düşünmesine sebep olmuştu. Birçok oyuncunun uğraşı sonucunda bu gizemin Shrine of Worship'te yer alan parlak bir kapıyla alakalı olduğu ortaya çıktı. Tüm paraları topladıktan sonra PS4Trophies, Nomad Colossus adındaki Youtube içerik üreticisinden elde ettiği ipuçlarını takip ederek kapıyı açtı.

[caption id="attachment_40717" align="alignnone" width="861"] Karanlık parlaklığı ile Dormin'in Kılıcı.[/caption]

79 coinin toplanmasının ardından açılan bu kapının ardında, saldırı gücünü fazlasıyla artıran fakat can yenileme hızını hafif de olsa düşüren bir kılıcın olduğu ortaya çıktı. Kılıcımızın adı ise 'Sword of Dormin' yani Dormin'in Kılıcı.
Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!