Okunma Sayısı: 77
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Death Stranding'den Tokyo Game Show Şerefine Yeni Trailer


Death Stranding'den Tokyo Game Show Şerefine Yeni Trailer

Death Stranding, yönetmen koltuğunda Hideo Kojima'nın oturduğu ve Sony Interactive Entertainment tarafından PlayStation 4'e özel olarak yayınlanması beklenen, henüz çıkışını yapmamış bir video oyunudur. Oyunun baş rollerinde, Norman Reedus ve Mads Mikkelsen gibi önemli karakterlerin de olacağını belirtelim.
2006 yılında duyurulduğundan itibaren senaryosunun Reddit'te ve diğer tüm platformlarda tartışıldığı bir yapım, Death Stranding.

Örnek olarak 4chan forumlarında sızdırılan bir senaryosundan kısaca bahsetmemiz gerekirse; "Death Stranding, klonlanmış ordular hakkında bir oyun. Oyun bu klonların savaşmayı ve hayatta kalmayı öğrenmek üzerine eğitildiği bir simülasyonda, programcılık ile yaratılmış sanal bir dünyada geçiyor. Asıl hikaye bir virüsün bu sistemin içine sızmasıyla başlıyor. Virüs, klonları zorla kontrol etmeye, programlanmış ve sistemin içinde bulunan karakteriniz de bu virüsü durdurmak ile görevlendirilmiş durumda. Daha sonra, görevden alınan klonların o dünyada kalıp birer yapay zeka olarak sonsuza kadar sistemde sıkıştığı ortaya çıkıyor." Tabii ki bunların henüz doğruluğu kanıtlanmamış bir sızıntı olduğunu belirtelim. Kısacası oyunun ana teması genetik mühendislik, teknoloji, sentetik hackleme ve zaman yolculuğu gibi ögelerin üzerine kurulu. 

Bugün ise Death Stranding için Tokyo Game Show'da yeni bir trailer yayınlandı. Trailer'a aşağıdan göz atabilirsiniz.

İyi seyirler.


feature=youtu.be
 

Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!