Okunma Sayısı: 39
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Yeni Korku Oyunu The Conjuring House, Sessiz Sedasız Çıkışını Yaptı


Yeni Korku Oyunu The Conjuring House, Sessiz Sedasız Çıkışını Yaptı

Korku oyunları hem yapım maliyetlerinin az olması hem de oyuncuların ilgi duyması nedeniyle bağımsız geliştiricilerin odak noktası olmuş durumda. Korku oyunları cephesindeki son gelişmelerden biri ise The Conjuring House isimli oyundan geldi.


RYM Games'in Unreal Engine 4 motoruyla tasarladığı The Conjuring House, geçtiğimiz günlerde çıkışını gerçekleşti.

Oyunun ana konusuna bakacak olursak The Conjuring House, paranormal olayların vuku bulduğu bir korku oyunu olarak türün ilgililerine sunulmuş durumda. Hikayemiz ise 20. yüzyılın başlarında oldukça karanlık bir geçmişi olan Viktorya döneminde geçen, eski bir malikanedeki gizemleri ve efsaneleri çözmek için bir araç takımı ve parapsikolog gönderilmesiyle başlıyor.Oyunu oynadığımız kadarı ile grafiklerinin güzel, animasyonlarının göze batmaması, atmosferinin insanı hemen içine çekmesiyle beğenimizi kazandı diyebiliriz. Bu oyunu bir çoğumuzun bildiği, çıkışını şubat 2016'da gerçekletiren, yine korku türündeki Layers of Fear oyununa benzettik.

The Conjuring House, korku oyunlarına ilgi duyan herkesin denemesi gereken bir yapım olmuş.Oyunu 32 TL fiyat etiketi ile Buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

İyi oyunlar.


Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!