Okunma Sayısı: 47
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Amazon New World MMO'nun Savaş Mekanikleri Tanıttı


Amazon New World MMO'nun Savaş Mekanikleri Tanıttı
Amazon'un New World MMO oyunu görünüşe göre şirketin oyun hakkında yaptığı son açıklamaya dayanarak karmaşık bir savaş sistemine sahip olacak. New World's Developer Diary Series'in bir parçası olarak Amazon, oyuncuların birbirlerine karşı nasıl savaşabileceklerini ve kullanabilecekleri kuşatma platformlarını ve tuzakları nasıl göstereceklerini oyun savaş mekaniği içerisinde olacağını açıkladı.Bir sektör, yalnızca bir bölgeyi yeterince zayıflattıysa, bir başkasına karşı savaş ilan edebilir ve katılımcılar için uygunsuz saatlerde baskın yapmaktan ve savaşmaktan kaçınmak için savaşlar planlanır. Oyun, oyuncuları savaş zamanı geldiğinde nerede olurlarsa olsunlar savaş alanına ışınlanacağını da açıkladı. Ve bir kez geldiklerinde, kale kapılarını ihlal etmeden ve bölgeyi ele geçirmeden önce saldıran kişiler ise, savunucuların Kalesinin önünde 3 Rally Points yakalamaları gerekiyor.

Saldırganlar kuşatma silahları için ödeme yapmak zorunda kalacaklar. Ancak savunucular, duvarlarına hiçbir ücret ödemeden ballistalar, toplar, hızlı ateş taretleri veya diğer kuşatma silahları inşa edebilirler.


feature=emb_logo

Dünya üzerinde etkisi sürmekte olan pandemiden dolayı Amazon, New World MMO çıkış tarihinin 25 Ağustos 2020 olarak belirledi.

https://twitter.com/playnewworld/status/1248281085076746240?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1248281085076746240&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.engadget.com%2Famazon-new-world-mmo-war-mechanics-011403946.html

Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!