Okunma Sayısı: 19
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Marvel'dan Deadpool Müjdesi!


Marvel'dan Deadpool Müjdesi!
Marvel hayranları, Ryan Reynolds'un Deadpool 3 hakkında kamuya açık konuşmaya neredeyse hazır olduğunu duymaktan mutluluk duyacaklar ancak içeriden gelen bir bilgiye göre Deadpool'un gelecekte MCU'da remakelenme ihtimali olduğu söyleniyor.

Disney, korona virüsünden dolayı MCU Phase 4 filmlerini erteledi. 1 Mayıs'ta vizyona girmesi beklenen Black Widow, 6 Kasım'a ertelendi, Eternals 2021 yılı başlarına ertelendi. Haftalar önce tüm MCU filmlerinin çekimlerinin durdurulduğundan 6 filmin tamamlanamadığını da biliyoruz. Deadpool 3, MCU Phase 4 filmleri arasında yer almıyor fakat süreç içerisinde dahil edilip edilmeyeceği merak konusu. Olası bir Deadpool cameosu hakkında söylentiler var fakat kesin bir açıklama yapılmadı.Diğer bir taraftan Ryan Reynolds, Deadpool'un MCU'ya katılması konusunda çok heyecanlı. Film Magazine verdiği röportajda Disney'in Fox'u satın almasından mutlu olduğunu ve Marvel Stüdyoları'nın çekmiş olduğu filmleri beğendiği söyledi. Röportajın devamında her şeyin daha yeni yeni gerçekleştiğini ve ileride neler olacağını zamanın göstereceğini söyledi.

Deadpool 3'ün Phase 4'te yer almasının zor olduğunu fakat bir cameonun bizleri mutlu edeceğini söyleyebiliriz. Siz Deadpool'un MCU'ya evrenine katılma olasılığını nasıl değerlendiriyorsunuz?

Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!