Okunma Sayısı: 23
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Karayip Korsanları 6'da Jack Sparrow'un Kaderi Belli Değil


Karayip Korsanları 6'da Jack Sparrow'un Kaderi Belli Değil
Karayip Korsanları serisinin, Disney'in en çok kazanç sağladığı serilerden biri olduğunu söyleyebiliriz. Johnny Deep'in bu kazançtaki payının büyük olduğunu söylemek yanlış olmaz. Fakat serinin yeni çıkacak olan filminde Kaptan Jack Sparrow rolü ile Johnny Deep'i görüp görmeyeceğimiz hala belli değil.Deep'in eski eşi Amber Heard olan davası ve kendisinin yasal işlerinden dolayı serinin yeni filminde yer almama ihtimali olduğu söyleniyor. Diğer bir söylenti ise yapımcıların seriyi rebootlamak istediği ve Jack Sparrow karakterini arkada bırakıp yeni karakterler ile seriye yeniden başlamak istediği yönünde.

Jerry Bruckheimer Collider'e verdiği röportajda serinin yeni filminde Jack Sparrow karakterini var olup olmayacağı sorusuna " Yeni bir film üzerinde çalışıyoruz ve Johnny'nin rolünün seride olup olmayacağı daha kesin değil. Zaman bize gösterecektir." açıklamasında bulundu.Disney'in seri ile ilgili bir planı olup olmadığına dair herhangi bir açıklamada bulunmamasına rağmen Bruckhiemer ve ekibinin çalışmalara başladığını ve ortaya başaralı bir iş çıkartmak istediklerini açıkça görebiliyoruz. Çünkü serinin son filmi Karayip Korsanları: Salazarın İntikamı, serinin hem en az kazanç sağlayan hem de fanların en az beğendiği film olarak tarihe geçti.

Serinin yeni filminde Johnny Deep'i Jack Sparrow olarak görüp görmeyeceğimiz belli değil. Ben seriyi bu kadar kazançlı hale getiren kişinin Deep olduğunu ve yeni filmde kendisini yeniden görmekten çok memnun olabileceğimi söyleyebilirim. Siz ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!