Okunma Sayısı: 47
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

2018’de Müzik Sahnesinin Yıldızı Parlayan İsimleri Salon’a Geliyor


2018’de Müzik Sahnesinin Yıldızı Parlayan İsimleri Salon’a Geliyor
Sonbahar aylarında Salon’u ziyaret eden Cecilia Krull, Warhaus, Rhye, La Luz, Altın Gün gibi dünya müzik piyasasının nabzını tutan sanatçıların ardından yılın son aylarında Salon, 2018’in son dönemecinde programının yeni isimlerini ve onların kaçırılmaması gereken parçalarını sizler için derledi, keyifli dinlemeler.

Hatırlatalım; Salon konserlerinin biletlerini Biletix satış kanalları ve İKSV ana gişeden (Pazar günü hariç her gün 10.00-18.00 saatleri arasında, hizmet bedeli olmadan) satın alabilirsiniz.

Brek


Solo kariyerinin ilk albümü olan ''TV Juice'' çalışmasını 2017 yılında piyasaya süren Brek, 2 Kasım Cuma akşamı Salon dinleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Brek - Tesadüfen Hayatta
Brek - Dead DanceTuğçe Şenoğul


Kendine özgün tarzı ve karanlık melankolileri barındıran güçlü ama naif sesiyle özleyenlerini Aralık 2017’den sonra 3 Kasım Cumartesi akşamı tekrar Salon’da karşılıyor.

Tuğçe Şenoğul - Onun Karanlık Huyları:
Tuğçe Şenoğul - KaptanAğaçkakan


9 yıl önce Eskişehir’de bağımsız müzik kolektifi M4NM’i kurarak profesyonel müzik hayatına atılan Ağaçkakan, yer aldığı farklı müzik gruplarının yanı sıra solo çalışması ile karşımızda. Deneysel hip-hop çalışmaları ile Ocak ayında Salon’da verdiği konserin ardından çıkardığı iki yeni teklisi ile 10 Kasım Cumartesi akşamı dinleyicileriyle tekrar buluşmaya hazırlanıyor.

Ağaçkakan – İhtiyar 
Ağaçkakan – Fatalerrorist @ Salon, Ocak 2018Islandman


Tolga Böyük’ün iki arkadaşıyla beraber kurduğu elektro-akustik üçlüsü Islandman, şamanik ritüelleri andıran performanslarıyla 25. İstanbul Caz Festivali kapsamında Gece Gezmesi’nde yer almıştı. Elektronik altyapılar ile etnik ritimleri buluşturan üçlü ile 16 Kasım Cuma akşamı Salon’da buluşmak üzere yeniden randevulaştık.

Islandman – Ağıt


list=PLuQa3KrjTxnT5zok0cL8xSqbkPQFJ0JCO&index=11

Islandman – IkaruŞehinşah


Ailesiyle birlikte İstanbul’a taşındıktan sonra beraber grafitti yaptığı arkadaşlarıyla rap’le tanışan Şehinşah, Türkiye’de underground müziğin en önemli müzisyenlerinden biri olarak tanımlanıyor. Şehinşah, kalbini, zihnini, öfkesini özgürce ifade ettiği müziğini paylaşmak için 30 Kasım Cuma akşamı Salon’a uğruyor.

Şehinşah – Yak Yak Yak
Şehinşah – Milyon (Live)Tsar B


Müziğini “gece kadar karanlık R&B” olarak tanımlayan Belçikalı müzisyen Tsar B, klasik keman eğitimi almasının ardından yer altı müziğine yönelmiş ve bir müzik grubuyla beraber çaldıktan sonra yoluna solo devam etmeye karar vermiş. İlk albümünü Ekim 2018’de çıkaran sanatçı, 7 Aralık Cuma akşamı Türkiye’deki ilk konseriyle Salon’da izleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Tsar B – Escalate
Tsar B – Rattlesnake
 

Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!