Okunma Sayısı: 60
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Wes Anderson'ın Yeni Filminin Adı, Konusu ve Oyuncuları Belli Oldu


Wes Anderson'ın Yeni Filminin Adı, Konusu ve Oyuncuları Belli Oldu
Wes Anderson'ın yeni filminin adı belli oldu. The French Dispatch adlı filmin, önceki spekülasyonların aksine bir müzikal olmayacağı da kesinleşti.

Bu senenin stop-motion animasyonu Isle of Dogs'u ile geleceğe bakan Anderson'ın son iki canlı çekim filmi Moonrise Kingdom ve Grand Budapest Hotel gibi The French Dispatch de bir dönem filmi olacak ve 2. Dünya Savaşı sonrası Paris'te geçecek.

Indie Wire'ın haberine göre The French Dispatch, gazeteciler için yazılmış ve 20. yüzyılın ikinci yarısında Amerikan bir gazetenin Paris konumunda geçiyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Bill Murray, Tilda Swinton, ve Francis McDormand gibi isimler var. Murray, Swinton ve McDormand, daha önce Moonrise Kingdom'da da kamera karşısında birlikte geçmişti.

Ayrıca filmin oyuncu kadrosunda, bir Wes Anderson yapımında ilk kez rol alacak, Benicio del Toro (Sicario: Day of the Soldado), Jeffrey Wright (Westworld) ve Timothée Chalamet (Beautiful Boy) gibi isimler de bulunmakta. Bununla birlikte Anderson'la daha önceki yapımlarında çalışmış olan Natalie Portman (Hotel Chevalier), Brad Pitt, ve Léa Seydoux (Grand Budapest Hotel) gibi isimlerin de kadroda olduğu söylentiler arasında.

Kaynak: 1

Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!