Okunma Sayısı: 42
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Şam (Şamil Oymak)'ın Kadıköy Acil ve Selo Hakkında Şok Açıklamaları!


Şam (Şamil Oymak)'ın Kadıköy Acil ve Selo Hakkında Şok Açıklamaları!
Kadıköy ülkemizde Türkçe Rap'in kalbinin attığı ana bölgelerden sadece bir tanesi. Kadıköy Acil'e de ev sahipliği yapan bu semt yıllardır rap camiası birlikte anılıyor. Sürekli kendi içlerindeki dostluk ve birlikten söz ederek büyüyen bu camianın ise yıllar sonra ilk kez kendi aralarında bölündüğünü göreceğiz gibi duruyor. Kadıköy Acil'in genç üyesi Şam (Şamil Oymak), Instagram hesabından yaptığı açıklamalarla yine Kadıköy Acil'in kurucularından Selo'yu hedef aldı ve onun hakkında ithamlarda bulundu.Gece saat 02.30 itibari ile 32 adet Instagram hikayesi paylaşan Şam, tüm rap camiasını karıştıracak açıklamalarda bulundu. Sisteme, Selo'ya ve babasına (Ali Oymak) dair sitemkar açıklamalar da içeren bu hikayeleri anlamak çok güç olduğundan sizlere bir özet şeklinde açıklamak istedik.

İdeolojik olarak anarşi, hak ve özgürlükten yana olan Şam, kişiliklerinden ve ideolojisine çok ters düştüklerinden dolayı hem babası hem de Kadıköy Acil'in kurucusu Selo'ya ağır göndermelerde bulundu. İlk olarak Selo'nun bir motor çetesi olan Hells Angels ile işbirliği içerisinde olup onlarla birlikte çocuklara uyuşturucu sattığını ve çocukları kendi safına çektiğini belirten Şam, 10 yaşındayken o saflara çekilen çocuklardan biri olduğunu söyledi. Kadıköy Acil'in safına çekilen Şam, uzun bir süre Kadıköy Acil ailesinin bir parçası oldu ancak kendisi artık durumun böyle olmadığını, çünkü Kadıköy Acil'in de felsefelerinden biri olan sisteme olan karşıtlık duruşunun gerçekte var olmadığını iddia etti. Bu iddiasına kanıt olarak da geçtiğimiz günlerde yaşanan bir konser olayını kullandı. Konserde zorla sahneden indirilen Şam, Selo'nun onu savunmasını beklerken organizasyonu savunduğunu belirtti ve kendisinin burada sistemin yanında olduğunu ve daha önce de asla anarşist bir tutum sergilemediğini söyledi.

Bununla birlikte Selo'nun sürekli Şam'ı babasından uzak tutmak için babasının sistemin bir çalışanı olduğuna dair gerçek hikayeler anlattığını iddia etti. Selo, bu sayede babası ile Şam'ın arası açılacağını ve kendisinin gerçek yüzünün ortaya çıkmayacağını düşünmüş. Bu durumu öğrenen Şam, babasına ciddi bir tavır almış. Babasının sistemin çalışanı olduğunu söyleyen Selo'nun da sistemin çalışanı olduğunu öğrenmiş ve tam anlamıyla yıkılmış. Bu yüzden de tüm olayları ortaya çıkarmaya karar vermiş.Olayları sonradan daha derin konulara çeken Şam, Selo ve babası gibi insanların sistemin bir piyonu olduğunu ve kendisini asla böyle biri olmayacağı hakkında paylaşımlarda bulundu.

Gecenin ilerleyen saatlerinde Şam'ın canlı yayın açmasıyla İstanbul Trip ve Kadıköy Acil üyelerinin Şam'ın evine gittiğini öğrendik. Kısa bir süre sonra kesilen canlı yayının ardından Şam'ın Instagram hesabından paylaştığı hikayeler de silindi.Şam'ın iddiaları ve yaşananlar şimdilik bu şekilde ancak bu olaylar çok daha uzayacak ve Kadıköy Acil'e ciddi şekilde zarar verecek gibi duruyor. Neler olacağını hep birlikte göreceğiz.

Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!