Okunma Sayısı: 118
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Paragon Oyuncularına Üzücü Haber


Paragon Oyuncularına Üzücü Haber
Epic Games'in kendine özel kitlesi bulunan oyunu Paragon, 26 Nisan'da kaldırılacak.Bilmeyenleriniz için anlatalım; Paragon, geliştiriciliğinin ve yayıncılığının Epic Games'e ait olduğu ve 2016'da yayınlanan bir MOBA oyunu. Aslında oynayanların arasında çok sevildiğini ve ağır fanlarının olduğunu duymuştuk; ancak Epic Games tarafında işler hiç de öyle gitmiyormuş...

 Oyunun kapatılma nedenine gelecek olursak, Epic Games bizlere cevabı şu açıklamayla veriyor. "Dikkatli bir değerlendirme yaptıktan sonra ve yaptığımız bir çok zorlu tartışmalardan sonra Paragon'u yeterli oyuncuya sahip bir MOBA haline dönüştürmenin bir yolu olmadığını görüyoruz."

 Açıklamadan sonra hepimiz anlamış olduk ki Paragon aslında LoL ve Dota gibi alışkanlık haline gelen oyunların karşında daha fazla direnememiş ve Epic Games oyunu kapatma kararı almış.

Ayrıca aranızda bu oyunu oynayanlar varsa Epic Games, oyun içinde yapmış olduğunuz satın alımların tümünü sizlere aide edeceğini de açıkladı. PC iadeleriniz için buraya, PS iadeleriniz için ise buraya tıklayarak iade işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Merak ettiyseniz, Paragon'u oynamak ve grafiklerin tadına doymak isterseniz 26 Nisan'a kadar oyunu aktif şekilde oynayabilirsiniz. Sizler için buraya bir videosunu bırakıyoruz. İyi oyunlar!

https://www.youtube.com/watch?time_continue=25&v=3OCJCZJWA68

Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!