Okunma Sayısı: 65
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Apple'dan Yeni iPhone!


Apple'dan Yeni iPhone!
Apple kullanıcı yorumlarını dikkate alarak çeşitli iyileştirmeler ve geliştirmeler üzerine gidiyor. Gerçekten kullanıcı yorumlarını mı dikkate aldı yoksa iPhone X satışlarının istenilen düzeyde olmamasından kaynaklı bu zaten olacak mıydı bilemiyoruz. Biz şimdi telefonu tanıtmaya geçiyoruz. 

Apple, Iphone X satışlarından memnun kalmadığını, beklenilen düzeyde olmadığını geçtiğimiz günlerde zaten açıklamıştı. Satışların beklenenden az olması Apple'ı geri bildirimleri dikkate almaya yöneltmiş olacak ki yeni çıkacak model iPhone X Plus şikayet edilen hiçbir özelliği barındırmıyor.Kullanıcıların en büyük şikayetlerinden biri iPhone X'in ekranının küçük olmasıydı. Ortak düşünce yine büyük ekranlı bir iPhone'da birleşmiş olacak ki 5.8 inç olan ekran, iPhone X Plus'ta 6.4 inç'e kadar çıkarılacak.

 iPhone X Plus'da daha da geliştirilmiş OLED ekran kullanılacak, üstelik 1242×2688 piksel çözünürlüğe sahip olacağı söylentileri de mevcut.

 Hazır ekrandan bahsetmişken, iPhone X'de OLED ile alakalı yaşanan sorunlar nedeniyle Apple, ekran alımını Samsung yerine LG'den yapacak.

 Son olarak iPhone X Plus'ta çift sim kart özelliğinin olacağı da söylentiler arasında bulunuyor bizden söylemesi.

 

Peki iPhone X Plus ne zaman çıkıyor?

Apple bu konuda henüz net bir şey söylemese de 2018'in Eylül ayında çıkacağı düşünülüyor.

 

 

 

Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!