Okunma Sayısı: 106
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

At Sundown DiscordApp'te!


At Sundown DiscordApp'te!
Indie oyun hayranları tarafından uzun zamandır tamamlanması beklenen At Sundown, nihayet çıkışını 16 Ekim itibariyle DiscordApp üzerinden yaptı. Karanlığın içindeki dünyaya karşı yanınıza alacağınız arkadaşlarınızla macera dolu bir serüven sizleri bekliyor.

İlk beta sürümü 2016 yılında çıkarak BAFTA Games Ones to Watch ve Microsoft Imagine Cup US Oyunları Finali ödüllerinin sahibi olup bizleri heyecana boğan At Sundown; tek oyuncu, çok oyunculu ve çevrimiçi çok oyunculu platformlarına sahip bir macera/strateji oyunu. Amacınız saklanarak ve karanlığın içinden size saldıran düşmanlarınızla savaşarak karanlığın içine gömülü diğer haritaları açmak.Grafikleri ve oyundaki efektleri tamamiyle bir görsel şölen niteliğine sahip görünüyor.Daha önce hiçbir yerde görmemiş olduğumuz arena dövüş skillerine sahip olduğu vaat edilmiş oyunun şu an ki fiyatı 16 dolar. Henüz, Steam’de ne kadar haziranda geleceği söylenmiş olsa bile -ki oyunun sayfası da mevcut- oyuna sadece Discord üzerinden erişebilmekteyiz.

Bakalım ilerleyen zamanlarda bu oyunun akıbeti neler olacak ve çıkmadan önceki oluşturduğu beklentinin hakkını verebilecek mi?

Oyunun discord sayfasına buradan, Steam sayfasına ise buradan ulaşabilirsiniz.

Yeni oyunlarda görüşmek dileğiyle!Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!