Okunma Sayısı: 163
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Party Hard 2 Geldi Ortam Patlıyor!


Party Hard 2 Geldi Ortam Patlıyor!
Yani gerçekten patlıyor. İlk oyunu 25 Ağustos 2015’te karşımıza gelen ve atmosferiyle hem eğlendirip hem de içimizdeki psikopatı rahatlatan Party Hard, 25 Ekim 2018 tarihi ile yenilenmiş bir şekilde aramıza tekrardan katıldı.    
Saat gecenin 3’ü ve komşularınız gürültülü bir parti yapıyor. Partiye son verme zamanınız geldi – bir şekilde.
İlk oyunu bilmeyenler için, Party Hard bir seri katilin gece yarısı gürültüsüyle rahatsız eden partilere dadanıp, ortamda ne kadar insan varsa onları değişik şekillerde katletmemizi sağlayan ve sonunda da herkes ölünce bu sefer bizim partilemeye başladığımız bir strateji oyunu. İkinci oyunu da aynı konsept ile devam ederek bu sefer daha gelişmiş versiyonu ve daha farklı bir ekip ile karşımızda. İlk oyunu bilenler bilir, her bir haritadan sonra ara ara kesitler ile hikayeyi canlı tutan sahnelerimiz bulunmaktaydı ve yeri gelince de kilitleri açılan yeni karakterlerimiz ile hem ortam kızışmaya, hem de işler iyice çirkinleşmeye doğru yol alıyordu. Party Hard 2, bütün bu temayı alıp daha da geliştirilmiş bir şekilde bizlerle buluştu. Aynı format ile devam ederken eskisine kıyasla artık  uğraşabileceğiniz bir craft sistemi ve daha da iyisi yerel co-op seçeneği ile artık partileri arkadaşınız ile partilemeye gidebilirsiniz. Partilemek derken, anladınız… Oyunda yeni eklenen özellikler:
  • Artık düzinelerce yeni tuzak var. Bunları birbirleriyle komboloyarak etkin hale getirebilirsiniz.
  • 4 oynanabilir birbirinden farklı ve yeteneğe sahip karakter.
  • Yeni craft sistemi ve yüzlerce birbiriyle etkileşim kurulabilecek eşyalar.                      ( ͡° ͜ʖ ͡°) bunun ne anlama geldiğini biliyorsunuz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Birden fazla insanı hedef seçerek onları aynı anda katletmenizi sağlayan multi-kill yeteneği.
  • Mekandaki kullanabileceğiniz tuzakları ve hedefleri bulmayı sağlayan Party Vision özelliği.
  • Ve yeni 3D görüntü ve efektleri.
Party Hard 2, şuan 1 kasıma kadar %10 indirimi ile steam mağazasında sizleri bekliyor. Biz deriz ki bu oyunu deneyimlemeden diğer oyunlara bakmayın. ? Artık parti sonlansın! Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. https://www.youtube.com/watch?v=RBAtiCGcrz0

Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!