Okunma Sayısı: 71
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Avengers: Endgame Yönetmenleri Film Süresi Hakkında Bilgi Verdi!


Avengers: Endgame Yönetmenleri Film Süresi Hakkında Bilgi Verdi!
Toplam süresi 2 saat 30 dakika olmasıyla Avengers: Infinity War, Marvel Sinema Evreninin ilk en uzun süreli filmi unvanına sahipti. Bu unvan gelecek yılın en çok beklenen filmi ile değişime uğrayabilir.

Russo kardeşlere göre, son düzeltmelerden sonra filmin son halinin 3 saatten fazla olduğunu ve bundan daha kısa süren bir film ortaya çıkartmayı planlamadıklarını dile getirdiler. (Empire Magazine)

Sonuçta bu film MCU’nun içindeki neredeyse bütün filmleri kapsayan bir film olacak.

Joe Russo, “Büyük ihtimalle bu film 3 saat civarı bir süreye sahip olacak. İçinde birçok hikayeyi kapsayan büyük bir film.” diyerek ekleme yaptı.Fanların duygusal sahneler ya da muhtemel beklenen bazı karakterlerin ölüm sahneleri için mendil getirip getirmemeleri sorulduğunda da Anthony Russo gülerek, “Ben kendim için getireceğim.” diye cevap verdi.

İki yönetmenin bu filmi işe alındıklarından beri istediklerini unutmayalım. Kendileri Winter Soldier’ın ardından bu filmde yapabileceklerinin en iyisini yapmak istediklerini tekrar hatırlattılar. Joe, “Marvel’ı seviyoruz. Onlarla muhteşem deneyimlere sahip olduk. Zaten 6 yıl içerisinde 4 tane film yapmamızın bir sebebi de bu. Bizim için aile gibiler. Birlikte çalışmaya devam ederken, kendi projelerimiz için de zaman ayırmamız gerektiğini düşünüyoruz ki bu konuda anlayışlı oldukları için mutluyuz. İleriye dönük her türlü yolda onlarla çalışabiliriz ve bilindiği gibi, iş hayatındaki çevrendeki ve birlikte çalıştığın insanların değerine göre değerleniyoruz. İşte bu yüzden Marvel ile çalıştığın zaman tüm bunlar A++ oluyor."

Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!