Mavi Tur Yolculuğuna Çıkacaklara Öneriler

Mavi Tur Yolculuğuna Çıkacaklara Öneriler
 • 0
  0
  0
  0
 • Mavi Yolculuk Sizleri Bekliyor
   
  Kalabalıktan ve sıkıcı tatil seçeneklerinden uzaklaşıp denizle baş başa olabileceğiniz mavi yolculuk sizi bekliyor. Gününüzün tamamını dinlenerek ve eğlenerek geçirebileceğiniz eşsiz bir deneyim.

  Ailenizle, arkadaş grubunuzla ya da balayı şeklide planladığınız bu tatilde tekne tercihi size kalmış. Mavi tur genellikle gulet, yelkenli ya da motor yat türü teknelerle yapılıyor. Bunun için tatile birlikte çıkacağınız kişi sayısına göre seçiminizi yapabilirsiniz.

  Konforlu Deneyim

  Ayrıca tekne içerisinde tüm tatiliniz boyunca size eşlik edecek ve yemek, temizlik ve teknik işlerle ilgilenecek mürettebat mavi tur tatil deneyiminize konfor katacaktır.

  İlk kez mavi tur yolculukla tatil yapacaklar için ufak önerilerimiz var. Okumaya ne dersiniz?

  · Öncelikle basit ve sade düşünün, abartılı ve şık kıyafetlere ihtiyacınız olmayacak. Gün boyu teknede olacağınız için tercihlerinizi mayo ve bikiniden yana kullanın. · · · · Mola verdiğiniz koylarda gezmek için birkaç şort ve tişört de yanınızda bulundurun.
  · Tedbiri elden bırakmayın, bazı geceler serin olabilir. Uzun kollu tişört ve tayt işinizi görür.
  · Mavi yolculuk boyunca geceleriniz yıldızlar eşliğinde olacak. Onları izleyerek uyumak isterseniz teknede battaniye bulundurmanız iyi olur.
  · Teknelerde hijyen kurallarından dolayı ayakkabı giyilmez. Ayrıca tabanı sert ve topuklu olan ayakkabılar tekne zeminini çizerek zarar verir. Bu nedenle yumuşak tabanlı terlik veya sandaletlerinizi mavi yolculuk boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  · Bir de muhteşem güzellikteki koyları gezip, keşif yapmak isteyebilirsiniz. Bunun için gerekli olan bir çift yürüyüş ayakkabısı.
  · Güneş elbette çok güzel ama yakmadığı müddetçe. Yanınızda mutlaka şapka, gözlük ve güneş kreminiz olmalı.
  · Telefonlarınızı koymak için su geçirmez küçük bir el çantası da ihtiyaç olabilir.
  · Tabi ki bu eşsiz mavi tur unutulmaz olmalı ve baktıkça hatırlanmalı. Elbette fotoğraf makinesi hatta su altı kamerası şart diyebiliriz.
  · Tatilde hasta olmak tabi ki can sıkıcıdır ama yanınıza alacağınız birkaç tıbbi malzeme ve sinek kovucu losyon günü kurtarır.
  · Son olarak büyük valizler kamaralarda çok fazla yer kaplayacağı ve hareket alanınızı kısıtlayacağı için küçük ve yumuşak valizler tercih etmelisiniz.

  Mavi Yolculuğa Hazır Mısınız?
   
  Tüm hazırlığınızı yapın.

  Turkuaz rengi sulardan, zümrüt yeşili ormanlara uzanan mavi yolculuk sizi bekliyor olacak… Blue Voyage Yacht Charter ile hayalinizdeki mavi tura yelken açın.

  Kaynak: Mavi Tur Yolculuğuna Çıkacaklara Öneriler
   


  Yorumlar (0)

  Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

  Yorum Bırakın

  Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.