Okunma Sayısı: 22
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

5 Unutulmaz Sahnesiyle This Is Us


5 Unutulmaz Sahnesiyle This Is Us

2016'da başlayan ve hala devam eden Amerikan yapımı komedi-drama dizisi: This Is Us. Komedisini de dramasını da tam tadında bırakıyor ve bu yönüyle bizim için aile konulu diğer dizilerden sıyrılıyor. Hiç tekrara düşmeyen şaşırtıcı kurgusu ve bölümlerin birbirine kusursuzca bağlanmasıyla IMDB kullanıcılarının da takdirini kazanıp 8.8 puanına ulaşıyor.2016'da başlayan ve hala devam eden Amerikan yapımı komedi-drama dizisi: This Is Us. Komedisini de dramasını da tam tadında bırakıyor ve bu yönüyle bizim için aile konulu diğer dizilerden sıyrılıyor. Hiç tekrara düşmeyen şaşırtıcı kurgusu ve bölümlerin birbirine kusursuzca bağlanmasıyla IMDB kullanıcılarının da takdirini kazanıp 8.8 puanına ulaşıyor.

Dizinin pilot bölümü oldukça ilgi çekici. Doğum günleri aynı olan birkaç kişiyi ve onların yaşamlarını görüyoruz. Elbet yolları bir yerde kesişecek derken bölüm sonunda aralarındaki bağlantıyı öğreniyoruz.

Eğer This Is Us dizisini daha önce izlemediyseniz izlemenizi şiddetle tavsiye ederiz ve bu kısımdan sonrasının spoiler içereceğini belirtiriz.

10 üzerinden 11'lik bir baba Jack, tek kelimeyle mükemmel bir anne Rebecca ve büyük üçlü. İşte Pearson ailesi!

1- Üçüzlerin üçüzler olduğu sahne.

Over It Love GIF by This Is Us

Evet ilk sıraya bunu koymalıydık çünkü birinci bölümdeki doktordan öğrendiğimiz bir şey varsa o da hayatın bize sunacağı en ekşi limondan bile çok lezzetli bir limonata yapabileceğimiz gerçeğidir. İşte bu büyük üçlü de Jack'in çok lezzetli limonatası.

2- Jack ve Miguel'in beraber içeri girdiği sahne.

miguel ve rebecca ile ilgili görsel sonucuBu maddeyi de çok üzüldüğümüz için unutamıyoruz. Jack'in en yakın arkadaşı Miguel ve Rebecca içeri giriyor. Rebecca'nın boynunda hala hilal kolyesi var bu kalbimizi daha da kırıyor. Nasıl unutabiliriz ki?

3-Kevin'in listesinde babasını gördüğümüz sahne.Kevin bir şekilde üzdüğü herkesi bir listede topluyor ve onlarla arasındaki sorunları tek tek çözüyor. Son isme kadar pek çok isim görüyoruz orada. Beth, Randall, Charlotte, Sophie... Her birinin yanına küçük bir tik koyuyor özür diledikten sonra. Sonuncusunu görünce ağlamaya başlıyor. This Is Us bu sahnesiyle bize hiçbir şeyi ertelemememiz gerektiğini çok etkili bir şekilde gösteriyor.

4-Jack'in Randall ile "farklı olmak" hakkında konuştuğu sahne.
Randall'ın kardeşlerinden farklı olmamak için matematiği kötüymüş numarası yaptığını fark eden Jack ona ne kadar özel olduğunu, kendini göstermekten korkmaması gerektiğini öyle güzel anlatıyor ki bu sahnesiyle ekranların en mükemmel babası koltuğuna iyice yerleşiyor.

5-Kate bebeğini kaybettikten sonra Rebecca'nın geldiği sahne.Mandy Moore Crying GIF by This Is UsKate kendini çok kötü hissettiği bir anında annesiyle bunu paylaşıyor. Bu anne kızın arasında hep bir mesafe hissettik, bu yüzden bunun gibi birbirlerine yakın oldukları sahnelerde gülümsemeden duramıyoruz, içimiz ısınıyor.Birbirinden güzel sahnelerin olduğu This Is Us'tan en etkileyici 5 sahneyi seçmeye çalıştık. İlginiz için çok teşekkür ederiz. Başka başka listelerde görüşmek üzere.
Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!