Okunma Sayısı: 61
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Geralt Geri Dönüyor!


Geralt Geri Dönüyor!
Witcher serisi; hepimizin oyuna ayrı, karakterlere ayrı, hikayeye ayrı hayranlık duyduğumuz ve efsane haline gelen nadir oyunlardan. Şüphesiz en sevdiğimiz karakterlerden olan Rivialı Geralt uzun zaman sonra tekrar bizlerle buluşuyor. Hem de Kaer Morhen'da! Sorularınızı duyar gibiyiz, buyurun cevaplara!Zaten uzun bir süredir "Geralt geri mi dönüyor?", "Başka bir oyunda mı karşımıza çıkacak?" tarzı söylentiler etrafta dolanıyordu. Biz daha ne oluyor diyemeden geçtiğimiz günlerde bir trailer yayınlandı ve böylece söylentiler açığa kavuştu.

 Evet doğru gördünüz. Geralt, kiminin çok sevdiği kiminin ise hiç haz etmediği Soulcalibur serisinin son oyunuyla bizlerle buluşuyor. Hem de Kaer Morhen'da! Geralt'ın meşhur işaretlerinin ve inanılmaz kılıç kabiliyetinin görsel şölen yaratacağına neredeyse hiç şüphemiz yok. Bu şölene Wild Hunt'ın meşhur şarkısı olan Hunt or be Hunted da eşlik edecek tabii.

Peki ne zaman çıkıyor?

Soulcalibur 6, PS4Xbox ve PC için bu sene çıkıyor. Bu arada tabii ki Geralt'ın olduğu Trailer'dan sizi mahrum bırakmayacağız;Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!