Okunma Sayısı: 17
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Xbox Live Gold ve Xbox Game Pass'e Zam Geliyor!


Xbox Live Gold ve Xbox Game Pass'e Zam Geliyor!
Microsoft Türkiye, 15 Ekim 2018 tarihi itibariyle 29,00 TL olan bir aylık Xbox Live Gold ve Xbox Game Pass abonelik fiyatlarının 59,00 TL olacağını; 179 TL olan 12 aylık Xbox Live Gold abonelik fiyatının da 439,00 TL olacağını duyurdu.


Duyuru, Xbox Live Gold ve Xbox Game Pass abonelerine Xbox Live aracılığıyla gönderilen aşağıdaki mesaj ile yapıldı.


"Değişen pazar koşulları nedeniyle, 15 Ekim 2018 itibarıyla 29 olan Xbox Live Gold ve Xbox Game Pass aylık abonelik ücretleri artarak 59 olacak. 179 TL olan Xbox Live Gold 12 aylık abonelik ücreti artarak 439 olacak. Hesap sayfanızda bulunan sonraki zamanlanmış ödemeye kadar aboneliğinizi iptal etmeyi seçmezseniz sizden bu yeni fiyat alınacak. Daha fazla bilgi için lütfen şu adresi ziyaret edin: https://support.xbox.com."


Şu anda Xbox Game Pass için bir abonelik kampanyası da mevcut. Bu kampanya dahilinde bir yıllık Xbox Game Pass aboneliği 348,00 TL yerine 287,00 TL ve yanında Forza Horizon 3 + Forza Motorsport 7 hediye. Bu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız kampanya, 30 Eylül'e kadar sürecek ve oyun kodları 10 gün içerisinde hesabınıza gönderilecek. Kampanya ile ilgilenen okuyucularımız buraya tıklayarak satın alabilirler.


Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!