Okunma Sayısı: 13
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Harry Potter Wizards Unite Beta Sürecinde


Harry Potter Wizards Unite Beta Sürecinde

İlk olarak, Avusturalya ve Yeni Zelanda'da beta sürecine giren ve orada oynanabilir hale gelen yapımın, ilerleyen günlerde Amerika ve Avrupa bölgelerinde de beta sürecine gireceği belirtiliyor.

Geride bıraktığımız aylarda tanıtılan yeni mobil Harry Potter oyunu, Wizarding World hayranları tarafından büytük bir heyecanla bekleniyor. Harry Potter Wizards Unite ismiyle piyasaya çıkacak olan oyun, artırılmış gerçeklik teknolojisi üzerinde kurulu olacak, dolayısıyla da şimdiye kadar gördüğümüz Harry Potter temalı oyunlardan oldukça farklı olacak. Zira bu oyun, Pokemon GO tarzı bir sisteme sahip olacak. Malum, bu iki oyunun yapımcıları aynı: Niantic!

Geçtiğimiz günlerde ise oyunun, belirli ülkelerde çoktan beta sürecine girdiği açıklandı. İlk olarak, Avusturalya ve Yeni Zelanda'da beta sürecine giren ve orada oynanabilir hale gelen yapımın, ilerleyen günlerde Amerika ve Avrupa bölgelerinde de beta sürecine gireceği belirtiliyor. Lakin, Harry Potter Wizards Unite’nin, Türkiye ve dünyada ne zaman kullanıma açılacağı ile ilgili herhangi bir açıklama gelmedi.
Eğer oyunun beta sürecine katılmak istiyorsanız, Harry Potter Wizards Unite'ın sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Oyun beta olarak çıkarıldığı için, ilk başlarda bazı hatalar ve bazı eksiklikler göze çarpabilir. Fakat bir sonraki güncelleme ile oyun çok daha iyi bir hale gelebilir. Umudunuzu kesmeyin!
Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!