Okunma Sayısı: 12
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint Duyuruldu


Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint Duyuruldu
Ubisoft, son olarak 2017 yılında piyasaya çıkardığı Ghost Recon Wildlands oyununun devam halkası olacak olan Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint oyununu duyurdu.

Oyunun duyurulduğu fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz:
Söylenenlere göre, Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint, tıpkı Wildlands oyunu gibi hikaye odaklı olacak. Wildlands'te yer alan karakterlerin bir kısmını ,bu oyunda da görebileceğiz. Örnek olarak, Operation Oracle ile Jon Bernthal hikayeye dahil olacak. Yani bir nevi, hikaye devam edecek. Ayrıca paylaşılan videolardan anlaşılan o ki, Karteller ile mücadele edilen Bolivya yerine, bu sefer Pasifik Okyanusu'nda yer alan Aurora isimli bir adada geçecek hikaye.

Oyunun oynanışa dair de paylaşılan video da hemen aşağıda:
Oyunun geneli ile alakalı olaraksa paylaşılan bilgiler şöyle: Başlangıçta 4 farklı sınıfı olan oyuna, bu oyunda yeni sınıflar ekleneceği söylendi. Ayrıca karakteri özelleştirmeye yarayan birçok güncellemenin geleceği de belirtildi. Ufak güncellemeler dışında ise 4 ayda bir genişleme paketinin geleceği de yapılan açıklamalar arasında bulunuyor.Son olaraksa, oyuna gelecek Gold, Ultimate ve Wolves Collector's Edition olmak üzere toplamda 3 farklı sürüm duyuruldu. Bu sürümlerin içerikleri şu şekilde;

  • The Gold Edition: Oyun ile birlikte 1 yıllık season pass,

  • The Ultimate Edition: Oyun ile birlikte 1 yıllık season pass ve Ultimate Pack içerikleri,

  • The Wolves CE: Oyun, 1 yıllık season pass ve Ultimate Pack içerikleri ile birlikte Colonel Cole D Walker figürü, steelbook kutu tasarımı, taş baskı, Walker'ın askeri künyesi, su geçirmez Auroa haritası ve müzik albümü.


Oyunun, 4 Ekim 2019'da piyasaya çıkması planlanıyor.

Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!