Okunma Sayısı: 205
  • 1
  • 0
  • 0
  • 0

Kısa İçerikleriyle Uzun Süreli Keyif Vadeden 'gain'


Kısa İçerikleriyle Uzun Süreli Keyif Vadeden 'gain'

Farklı alanlardan programları farklı perspektiflerden ele alan GAIN’de bulunan içeriklerin kısa süresi; Netflix, BluTv vb. gibi platformlarda görmeye alışık olduğumuz programların dışında bir deneyim sunuyor. GAIN sadece telefonunuzdan veya tabletinizden izleyebildiğiniz, çok vaktinizi almayıp mental ve fiziksel açıdan sizi yormadan günlük hayatın kaosundan birkaç dakikalığına alıkoyan ve kafanızı dağıtan içerikler vadederken; nitelik olarak da kalitesinden ödün vermemiş. Bu uygulamayı şu anda Apple ve Android telefonlardan/tabletlerden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


Uygulamayı açtığınızda GAIN’de aktif olan herhangi bir video karşınıza çıkıyor. Ekranı sola kaydırarak yeni bir içeriğe geçebilir, yukarı kaydırarak içerik ile ilgili bilgileri okuyabilir, aşağı kaydırarak ise tüm içeriklerin yer aldığı ana sayfaya ulaşabilirsiniz.


Uygulama yeni olduğundan dolayı rahatsız edebilen bazı özellikleri de söz konusu fakat küçük güncellemelerle halledilemeyecek bir sıkıntı olduğu söylenemez. Örneğin saate bakmak için, şarjınızı kontrol etmek için, izlediğiniz programın süresini kontrol etmek için vs. ekrana tıkladığınız an videonun durması; yanlışlıkla ekranın sağına dokunduğunuzda bir sonraki bölüme geçmesi beni rahatsız etti. Kendi isteğimle videoları durdurup başlatmak veya bir sonraki bölüme geçmek benim görüşümce çok daha rahat olurdu. Bana kalsa 1 günde bu platformdaki tüm içerikleri izler bitirirdim fakat uygulamanın her izlediğim içerik sonrası beni atması, oldukça tadımı kaçırdı ve rahat rahat izleyemediğim çok sayıda içerik bıraktı. Yine de izlediğim ve çok beğendiğim birbirinden farklı 10 içeriği sizlerle paylaşmak istiyorum.


 


1- LOVE IS BLIND (kısa film) – 6 dk. 21 sn.Bir aşk üçgenini oldukça şok eden bir finalle izliyoruz. Başı sıkıcı gelse bile kısa süresi ve hiç ama hiç beklenmedik finali hatrına kesinlikle izlemelisiniz!


 


2- THE BLACK HOLE (kısa film) – 2 dk. 28 sn.Oldukça kısa olan bu filmin konusu bir ofiste tek başına kalan bir kişinin başına gelen talihli olay. Yoksa talihsiz mi deseydim? İzleyin ve siz karar verin…


 


3- FACE SWAP (kısa film) – 5 dk.Bir adamın cinsel fantezisi uğruna karısıyla birlikte gittiği merkezde işlerin oldukça ilginç ilerlediği hikayesi.


 


4- THE DOLLMAKER (kısa film) – 9 dk. 56 sn.Çocuklarını kaybetmiş karı ve kocanın ölü birini diriltebileceklerine inandıkları saplantılı hikayesi.


 


5- A DATE IN 2025 (kısa film) – 13 dk. 45 sn.2025’te teknolojiye bağımlı hale gelmiş bir genç gerçek bir randevuya çıkabilecek mi? İzleyin ve görün.


 


6- THE NEW POLITICS (kısa film) – 5 dk. 53 sn.İki kadından birinin kazanması gereken önemli başarıya hazırlanış süreçleri oldukça ilginç ve teknolojik.


 


7- ÖZELDEN YÜRÜYENLER (kısa dizi)WhatsApp üzerinden yazışmalar ve görüntülü konuşmalarla dizi olur mu? Gayet olur.


 


8- ŞOKOPOP (belgesel)Youtube’da 176 bin abonesi olan Şokopop’u GAIN’de izliyoruz. Belgesel içeriğine alışılmışın dışında bir perspektiften bakma fırsatı sizi bekliyor!


 


9- TÜRKİYE’NİN İNSANLARI (program)


Adı üstünde, Türkiye’nin birbirinden farklı insanlarının birbirinden farklı hikayelerinde kısa bir yolculuğa çıkıyoruz.


 


10- OYUNLAR HOLDING (program)Can Bonomo, Can Sungur ve Can Temiz’in sunduğu sohbet ve oyun ağırlıklı eğlence programı kafa dağıtmak için ideal.


 


 


Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!