Okunma Sayısı: 406
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Sonunda "Oh Be" Dedirten 5 Gerilim Filmi


Sonunda "Oh Be" Dedirten 5 Gerilim Filmi
Gecenin ilerleyen saatlerinde evde canımız sıkılır ve kendi kendimize vakit geçirmek için bir şeyler izlemeye karar veririz. Ne izleyeceğimiz hakkında da kararsız kalmışken gerilim filmleri imdadımıza yetişir. Biz de az bilinen, kıyıda köşede kalmış gerilim filmlerini sizler için derledik. Keyifle okuyup izlemeniz temennisiyle...

1. MiseryPaul Sheldon, Misery kitaplarıyla dikkat çekmiş bir yazardır. Son kitabını yazdıktan sonra evine dönerken trafik kazası geçirir. Sıkı bir hayranı olan Annie Wilkes, Paul'u bu kazadan kurtarır ve onu iyileştirir. Fakat Annie'nin hayranlığı saplantılı bir aşk olduğu çıkınca Paul için işler korkunç bir hal alır. Kathy Bates'in olağanüstü performansıyla Oscar'dan "En İyi Kadın Oyuncu" ödülünü kazandığı Misery, Stephen King'in romanından uyarlanmıştır.

2. Goodnight MommyYüzünden ameliyat olan annelerinin, ameliyat sonrası garip hareketleri, ikiz kardeşleri şüpheye ve korkuya düşürür. Annelerindeki bu değişken ruh hali, çocukların bir şeyler yapmasıyla daha da ilginç haller alır. Bir Alman yapımı olan film oyuncuların performansıyla izleyiciyi etkilemekte.

3. Case 39Aile hizmetleri dairesinde memur olarak çalışan Emily Jenkins, yoğun ve bunaltıcı işlerinin arasında 39. vakasını alır. Aldığı bu yeni dosya ile kendisini Lilith'in zorlu aile ortamının içinde bulan Emily, Lilith'i ailesinden kurtarır. Fakat bu iyiliğinin karşılığını hiç beklemediği şekilde alacaktır.

4. VisitSplit filminin yönetmeni, filmleriyle günümüz Alfred Hitchcock'u olarak tanınan M. Night Shyamalan'ın bir başka etkileyici gerilim filmi Visit. Gençken aşık olduğu adama kaçan anneleri yüzünden büyükanne ve büyükbabasını hiç görmeyen Becca ve Tyler'ın eline harika bir fırsat geçer. Aradaki soğukluğu kırmak için torunlarını evlerine davet eden yaşlı çift beklenmedik davranışlarıyla çocukların rüyasını kabusa çevirecektir.

5. CreepKanser hastası olan Josef, doğacak çocuğuna babasını daha iyi tanıyabilmesi için bir gününü kameraya almaya karar verir. Kamera çekim işini halletmesi adına da Aaron'ı işe alır. Gecenin ilerleyen saatlerinde Josef'in Aaron'dan istekleri Aaron'u korkutur. Fakat Josef, Aaron'ın peşini bırakmayacaktır.

 

Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!