Okunma Sayısı: 823
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Sonunda Oh Be Dedirten 5 Gerilim Filmi - II


Sonunda Oh Be Dedirten 5 Gerilim Filmi - II
Gerilim ve gizeme duyduğumuz heyecan sayesinde bu başlığın ikincisini sizler için hazırladık. Filmleri beğenmeniz ve sonunda “Oh be” demeniz dileğiyle, keyifli okumalar ve iyi seyirler.

1. Get Out
Siyahi genç Chris, beyaz sevgilisinin ailesiyle tanışmak için yola çıkar. Ailenin bu ilişkiyi nasıl karşılayacağı sorusu Chris’in aklını kurcalarken, eve vardığı andan itibaren kendisini garip bakışlar ve olaylar içinde bulur. Jordon Peele ilk yönetmenlik deneyimi olan Get Out ile 2018 Oscar’da En İyi Yönetmen adaylarından biri olurken filmi En İyi Özgür Senaryo’da ödülü kazanmayı başardı.

2. A Quiet Place
“If they hear you, they hunt you.”

Şehrin dört bir yanını saran, en ufak ses çıkartan kişiyi yakalayıp öldüren canavarlar Abbott ailesinin de korkulu rüyası olacaktır. Bir çiftlikte çıt bile çıkarmadan yaşamaya çalışan aile için durum korkunç ve üzücü bir hal alacaktır.

3. The Invisible Guest
Sevgilisiyle kaldığı otel odasında uyanan Adrian, yerde hareketsiz şekilde yatan sevgilisini görür. Polislerin içeri baskın yapmasıyla beraber Adrian, sevgilisini öldürme suçundan tutuklanır ve kendisine en iyi ceza avukatını tutar. Kendisinin suçsuz olduğunu kanıtlamak isteyen Adrian için işler hiç kolay olmayacaktır.

4. Julia’s Eyes
Julia’nın genetik hastalığı sonunda onu kör bırakacaktır. Kız kardeşi de bu hastalığa yakalanmış ve intihar etmiştir fakat Julia kardeşinin intihar değil, cinayete kurban gittiğini düşünür ve bu işin peşine düşer. Belen Rueda’nın harika oyunculuğu ile Goya Ödülleri’ne aday olduğu film bir İspanyol harikalarından.

5. Don’t Breathe
3 genç, kolay yoldan para kazanmak için görme engelli bir adamın evine girer. Adamın kilit altında tuttuğu paralarını alıp hayatlarını rahatça yaşamak isteyen 3 genç için bu hırsızlık olayı hiç basit olmayacaktır.

 

Yorumlar (0)

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

Bu gönderi için henüz bir yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. Üye girişi yapmak için buraya tıklayınız.

WANNART
Profilini oluşturmak, İçerik yazmak, İtibar Puanı Kazanmak İçin Hemen Şimdi Kayıt Olabilirsin! KAYIT OL!